Sobota, 21 października 2017. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Szukamy najpopularniejszego dzielnicowego. Olsztyn

2017-09-08 11:31:54 (ost. akt: 2017-09-20 15:17:20)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Rozpoczynamy głosowanie w nowym plebiscycie na Najpopularniejszego Dzielnicowego. Dzielnicowy to policjant pionu prewencji, który ma być najbliżej ludzi, ich spraw i problemów oraz nieść pomoc. Oczywiście musi też reagować na naruszenia prawa. Teraz możecie docenić swojego dzielnicowego.

Powiatowy tytuł "Najpopularniejszy Dzielnicowy" otrzymają kandydaci, którzy w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. 10 dzielnicowych która uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów otrzymają wyróżnienia regionalne.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł z VAT. Głosowanie trwa do 26 października 2017 r. do godziny 23.59. Sms-y nadesłane po upływie terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.

Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Poniżej prezentujemy wszystkich dzielnicowych pełniących służbę w Olsztynie wraz z informacjami o podległym każdemu rejonie i danymi kontaktowymi.



1. asp. Łukasz Lejawka
10-900 Olsztyn
ul. Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 67
kom 887-876-144

Rejon odpowiedzialności:
ul. Piłsudskiego 54, 56, 56a, 58
ul. Wyszyńskiego parzyste od nr 2 do 28
ul. Pstrowskiego nieparzyste od nr 21 do 33d
ul Dworcowa nieparzyste od nr 65 do 83
ul Żołnierska parzyste od nr 20 oraz 43/2 i nieparzyste od nr 49


2. asp. Mariusz Zajączkowski

10-900 Olsztyn
ul. Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 55
kom. 887-876-074

Rejon odpowiedzialności:

ul. Dworcowa nieparzyste od nr 9 do 41a
ul. Kołobrzeska niaparzyste od 15 do 29
ul Leonharda
ul. Pana Tadeusza od nr 1 do 18 oraz 20, 20a, 22
ul. Piłsudskiego 69a i 69
ul. Soplicy
ul. Świtezianki 1,2,2a,4,4a,6

3. asp.szt. Mariusz Pogłód

10-900 Olsztyn
ul. Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 57
kom. 887 876 075
Rejon odpowiedzialności:

ul.Dworcowa parzyste od nr 32 do 58 oraz nieparzyste od 43 do 63
ul. Głowackiego 27, 27a
ul. Piłsudskiego parzyste od 38 do 54a
ul Żołnierska od nr 13 do 19 oraz nieparzyste od nr 21 do 45
ul. Wyszyńskiego 16-MOPS, Żłobek, Biblioteka

4. st.sierz. Radosław Graw

10-900 Olsztyn
ul. Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 56
tel. 887 876 201


Rejon odpowiedzialności:
Pl. Daszyńskiego nieparzyste do nr 14
ul. Dworcowa 22, 24, 24a, 24b, 28, 28b, 30
ul. Głowackiego 5, 8, 11, 13/15, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22,
24, 26, 27, 27a, 28, 30, 32, 26/28
ul. Grotha nieparzyste od nr 1 do 19 oraz 27, 2, 4, 6
ul. Kołobrzeska nieparzyste od nr 1 do 13
ul. Kościńskiego parzyste od nr 2 do 14 oraz nieparzyste od nr 3 do 9
ul. Kościuszki nieparzyste od nr 55 do 65 oraz nieparzyste od nr 71 do 87
ul. Mickiewicza 31, 31a, 33, 33a, 12, 14a, 16, 18
ul. Narutowicza nieparzyste od nr 1 do 27 oraz 4, 2, 2a
ul. Piłsudskiego 11, 11/17, 13/17, 23, 27, 29, 31, 32, 33, nieparzyste od nr 37 do 55
nieparzyste od nr 59 do 63 oraz 67
ul. Wschodnia
pl. Solidarności
ul. Żołnierska 1, 2, 3, 5, 7
ul. Kościuszki nieparzyste od nr 55 do 65 oraz od nr 71

5. mł.asp. Paweł Zacharewicz

10-900 Olsztyn
ul.Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 55
tel. 887 883 748

Rejon odpowiedzialności:
11-go Listopada - cała,
22-go stycznia od 1 do 4A,
Dąbrowszczaków od 1 do 2 i od 22 do 44,
Emilii Plater – tylko nr 1,
Jana Pawła II – cała,
Kajki – cała,
Kętrzyńskiego od 2 do 6 – parzyste,
Kopernika – cała,
Kościuszki od 16 do 70 – parzyste,
Liszewskiego – cała,
Mazurska od 9 do 17 nieparzyste i od 8 do 16 parzyste,
Mickiewicza od 9 do 27 nieparzyste i od 8 do 10 parzyste,
Mrongowiusza od 6 do 10B,
Nowowiejskiego od 1 do 9 - nieparzyste,
Partyzantów od 65 do 71,
Pieniężnego od 5A do 20,
Piłsudskiego od 1 do 9 nieparzyste oraz od 2 do 30 parzyste,
Plac Bema od 3 do 5,
Plac Jedności Słowiańskiej od 1 do 2 ,
Plac Pułaskiego – cała, Ratuszowa od 10 do 13,
Reja – prawa strona patrząc od ul. Kościuszki,
Skłodowskiej-Curie od 2 do 4 i od 27 do 28, św. Wojciecha – cała, Wyzwolenia od 4 do 9 i od 30 do 32,

6. st.asp. Piotr Leśniewski

10-900 Olsztyn
ul. Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 49

Rejon odpowiedzialności:
ul. Wyzwolenia od nr 2 do nr 9, 12, od nr 14 do 28, od nr 30 do nr 32
ul. Sarnowskiego od nr 1 do nr 5, od nr 7 do nr 9b
ul. M. Skłodowskiej-Curie od nr 2 do nr 28
ul. Małłków 1a, 1b, 2, 3, 5
ul. 1-ego Maja 2, 3, 4, 5, 5a
ul. Ratuszowa od nr 1 do nr 7, od nr 10 do nr 13
pl. Jana Pawła II 1, 1a, 1b, 2/3, 4
ul. Nowowiejskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 7, 9, 10 , 11, 11a, 15
ul. 11-ego Listopada 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
ul. Pieniężnego 2, 2a, 5, 5a, 6/7, 8, 10
ul. Św. Wojciecha 2, 3/3a, 5, 4
pl. Jedności Słowiańskiej 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9
ul. Staromiejska 1, 2/5 kl I, II, III, IV od nr 6 do nr 16
Stare Miasto 1, 2, 3,4/6 kl A i B, 7, 8, 9 9/10, 11/16 kl I, II, III, IV
17/21 kl I, I, III, 19, od nr 22 do nr 33
ul. Prosta 1/2, 3/4, 5 ,6, 7/9, 10/11, 12/14, 17
8/22 kl I, II, III, 23, 23a, 27/28, 38, 39
ul. Asnyka 2
ul. Mieszka I 16 oraz 17
ul. Chrobrego od nr 1 do nr 8
ul. Piastowska od nr 4 do nr 9, od nr 12 do nr 17
ul. Rodziewiczówny 1, 2, 3, 8
ul. Staszica 5, 5a, 6, od nr 10 do nr 19
ul. J. Długosza 3, 5, 6, 7
ul. Św. Barbary 1, 2, 3, 4, 6. 9
ul. J. Lelewela 2, 3, 4, 4a, 6, 6a, 7, 8
ul. Włodarczyka 4
Targ Rybny 11, 12, 14, 15, 16, 10, 10a
ul. Zamkowa 1, 2, 3, 5
ul. Okopowa 4, od nr 8 do nr 16, 18, od nr 20 do nr 25
ul. Podwale 1, 2
ul. Kołłątaja od nr 2 do nr 5, od nr 11, do nr 24
ul. Górna 3, 5, 7, 9
ul. Mochnackiego 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 37
ul. Jana z Łajs
ul. Nowowiejskiego – tylko nr 10,
ul. Okopowa ,
ul.Piastowska , ul. Pieniężnego od 1 do 3, Plac Jedności Słowiańskiej

7. asp. szt. Piotr Leśniewski

10-900 Olsztyn
ul.Pstrowskiego 3
tel. (89) 522 47 49
kom. 887-883-749

ulice:
Lanca – cała,
Linki – cała,
Liszewskiego – cała,
Małłków – cała,
Mazurska od 1 do 7A nieparzyste i od 2 do 6 parzyste,
Mickiewicza od 1 do 7 nieparzyste i od 2 do 6 parzyste,
Mrongowiusza od 2 do 4, Nowowiejskiego – 11A i 15,
Partyzantów od 1 do 32 oraz od 73 do 92,
Plac Konsulatu Polskiego – cała,
Ratuszowa od 1 do 7,
Samulowskiego – cała,
Sarnowskiego – cała,
Skłodowskiej-Curie od 5 do 26,
Warmińska – cała,
Wyzwolenia od 11 do 28,
1-go Maja od 1 do 13,
Małłków – cała,
Nowowiejskiego – 11A i 15,

8. asp. Marta Buchholz
10-900 Olsztyn
ul. Dąbroszczakow 41
kom. 887 876 109

Rejon odpowiedzialności:
ul. Budowlana 2, 2a, 2b
ul. Cementowa od nr 1 do nr 3
ul. Dworcowa parzyste od nr 10 do 20 oraz 5, 7, 7a
ul. Głowackiego nieparzyste od nr 1 do nr 3 oraz parzyste od nr 2 do nr 6
ul. Kętrzyńskiego parzyste od nr 8 do nr 12
ul. Kołobrzeska parzyste od nr 2 do nr 54
ul. Kościuszki nieparzyste od nr 25 do nr 45e
ul. Leonharda 1, 3, 5, 5a, 5b, 7, 9
ul. Lubelska parzyste od nr 42 do nr 48
ul. Piłsudskiego nieprzyste od nr 73 do nr 89
ul. Sprzętowa 2, 3, 3a, 3b, 3c, 4, 6, 8
ul. Towarowa parzyste od nr 2 do nr 10, 18, 18c do 18n, 19, 20, 20a, 20b, 21
ul. Westerplatte

9. st.asp. Adam Kozak

10-900 Olsztyn
ul. Dąbroszczaków 41
tel. (89) 522 47 60
kom. 887 876 154

Rejon odpowiedzialności:
ul. Partyzantów od nr 33a do nr 67a
pl. Bema 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2a
ul. Kętrzyńskiego nieparzyste od nr 1 do nr 11
ul. Kościuszki od nr 4 do nr 14a, nieparzyste od nr 13 do nr 23
ul. Lubelska 1, 3, 5, 10a, 10b, 12, 16, 18, 19, 22, 23, 25, 25a, 26, 27
od nr 29 do nr 41, od nr 43 do nr 43j, 45, od nr 47 do nr 47d, 49, 51
ul. Agrestowa
ul. Malinowa
ul. Morelowa
ul.Porzeczkowa
ul. Wiśniowa
ul. Czereśniowa
Plac Konstytucji 3 Maja 1, 1a, 2, 2a, 3, 4
ul. Jasna 1, 2, 3, 5
ul Dworcowa 1, 1b, 3, 4, 4a, 6, 7, 7a, 8
ul. Przemysłowa od nr 2 do nr 6a, 8
ul. Składowa 3, 3a, 4, 5
ul. Towarowa nieparzyste od nr 1 do nr 17 k
ul. Budowlana 3, 3a, 5
ul. Stalowa
ul. Żelazna
ul. Zientary-Malewskiej parzyste od nr 2 do nr 34
ul. Tracka
ul. Magazynowa

10. mł.asp. Maciej Łukaszewicz

Rejon odpowiedzialności:
Chopina 1,1b,1c,2a,2b,2c,2d,3a,3b,3c,3d,4,4a,5,5a,6,8
Jagiellońska 52, 54, 56, 58, 58a, 58b, 58c, 60, 62, 64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86
Karłowicza 1, 2, 3, 4, 5/7, 6, 8, 9,10,12,13,14,1,16,17,18,19,21
Limanowskiego 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12a,14,14a,16,16a,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40, 42,44,46,48,50,52,54,54a
Moniuszki1,2,3,4,5,6,7,8,8a,9,10,11,12,13,14,16,17,19,19a, 21,23
Paderewskiego 1, 2, 2a, 2b, 3, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Reymonta 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,2,26,27,28,29,30,31,32,34,36,38,39,41,43,45,47,49
Słowackiego 1, 2/4, 3, 5, 6/8, 7, 9, 10/12, 11, 13, 14/16, 15, 17, 18/20, 19, 21, 22, 23, 24,26,27,28,29,30,31,32,33
Szymanowskiego 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20,21,23,25
Tarasa Szewczenki 1,2,3,4,8
Zamenhofa nieparzyste
Zientary - Malewskiej od 1 do 65 (nieparzyste)
Cicha od 1 do 7

11. asp. Krystian Marzec

10-900 Olsztyn
ul. Dąbroszczaków 41
tel. (89) 522 47 59

tel. 887 883 736

Rejon odpowiedzialności:
Abramowskiego 1, 1a-l, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17a, 17b, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90,92,94,96,98
Borowa 1,1a,3,3a,7,9,11,13
Erdmanowej Bydgoska 3, 5, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 17, 17a, 17b, 17c, 18, 19, 20, 20a, 21, 21a, 23, 23b, 24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,35,36 Chełmińska 1, 1b-k, 2,3,4,5,6,7,8,10,12,14,16,16a Diernowa 1,2,3,4,6,8,10,12,14,26
Jagiellońska 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 91a, 97, 99, 101, 103 oraz parzyste 48, 50, Jesienna 1,3,5,7
Letnia1,2,2a,2b,4,5,5b,6,
Poprzeczna 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 9a, 9b, 10, 11, 11a, 11b, 11c, 11d, 12, 13,13a,13b,13c,13e,14,14a,15,15a,16,16a,16b,18,20,22,24
Rataja 50, 52, 54, 56, 58,60,62,64,66,68,70,72,74,76,78,80, 80a,80b,82,84,84a,
86,88,90,92,94,96,98,100,102,106
Toruńska 1,1a,2,2c,3,4,6,8,10,12 Wrzosowa1,3 Wiosenna 1,1a,2,6,6a,8,9,10,13, Zamenhofa parzyste, Zimowa



12. sierż.szt. Dariusz Dobrzyński
10-900 Olsztyn
ul. Dąbroszczaków 41
tel. (89) 522 47 59
tel. 887 883 738

Rejon odpowiedzialności:
Artyleryjska – 1,1a,1b,3,3a,3b,3c,3e,3f,3g,3h,3k,3m,3n,3o,3s,3w Dąbrowskiego – 3, 3a, 4, 4a, 5a,5b
Gietkowska – 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 3b, 4, 4a, 4b, 5, 6, 6a, 7, 7a, 7b, 9a, 9b, 9c, 9d, 9e, 9f, 9h,9i,10,10d,12
Kasprowicza – 1, 2, 3, 4a, 4b, 5a, 5b, 6, 7, 8, 12a, 12b, 14a, 14b, 16a,16b,16c,17,18,18,a,18b,18c,18d,18e,18f,18g,
18h,20,24,28,30
Gdańska1,2,3,4,5,6,6a,7,8,9,10,11/13,12/16,15,17,18
H. Sawickiej 1, 8,10,12,14,16,18,20/22,21,23,24,25,26,27,28,30,32/34
Jacka Kuronia – 2,4,5,7,8,9,10,12,13,14,17
Jagiellońska 45, 47, 49, 49a, 51, 55, 55a, 55b, 55c, 55d, 57a 57b 57c 57d 57e 57f 57g, 59,
Katowicka 1, 1a, 1b, 1c, 1d, 2, 2a, 3, 4, 5/7, 6, 9, 11, 13
Malborska
Leśna – 1a,2,2b,6,8,10,12,14,16,18,20,36,38
Nad Jarem – 2,2a,4
Oficerska1a, 2, 3, 4, 5, 6, 6a, 6b, 7, 7a, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14,15,15,a,16,16a,16b,17 Parkowa – 1,3
Radiowa – 1a, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16a,17,18,19,20,20a,21,22,23,24,24a,25, 26,27,28,28a,29,30,31,32
Rataja15, 15a, 15b, 15c, 15d, 17, 19, 21
Sportowa,
Tczewska 1, 2, 3, 4,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,14,16/18,20,22,24
Sybiraków 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34
Woj. Polskiego - 3, 4, 5, 6, 6a, 6b, 8, 8a, 10, 10a, 11, 11a, 13, 14, 14a, 14b, 14c, 15, 15a,15b,17,18,19,19a,20,20a,21,22, 23,24,24a,25,26, 26a,27,27a,29,29a, 29b,30, 30a,30b,33,33a, 15
Dywizji Marka Kotańskiego-1,2,8
Bohaterów Monte Casino-3,4,6,8,10, Dragonów Turystyczna Fałata Wadąska 4,5,6,7,8,9,10,11,12,24,26,28 .

13. asp.szt. Andrzej Szelugowski

10-900 Olsztyn
ul. Dąbroszczaków 41
tel. (89) 522 47 60
tel. 887 883 739

Rejon odpowiedzialności:
ul. Baczewskiego 1, 2, 3
ul Jagiellońska nieparzyste od nr 1 do nr 37, 41
ul. Małeckiego od nr 1 do nr 10
ul. Puszkina od nr 1 do nr 16, parzyste od nr 18 do nr 30
ul. Rataja 1, 1a, 2, 3, 4, 6
ul. Sybiraków 3, 3a, 3b
ul. Wojska Polskiego 33, 33a, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 43a
od nr 45 do nr 57b, 60, 61, 62, od nr 65 do nr 71, 73
ul. Żeromskiego od nr 1 do nr 7, od nr 37 do nr 43

14. st.asp. Andrzej Szelugowski

0-900 Olsztyn
ul. Dąbroszczaków 41
tel. (89) 522 47 71
tel. 887 883740

Rejon odpowiedzialności:
ul. Jagiellońska parzyste od nr 2 do nr 2, parzyste od nr 18 do nr 42a
ul. Klasztorna 1, 1a, 2, 3
ul. Kolejowa 6, 7, 11, 11a, 13, 15, 16
ul. Kossaka od nr 1 do nr 28, 30, 32, 34
ul. Kraszewskiego 1, 2a, 2b, 4, 6
ul. Limanowskiego nieparzyste od nr 1 do nr 23, nieparzyste od nr 27 do nr 41
ul. Niedziałkowskiego 1, od nr 3 do nr 24
ul. Okrzei 1a, 4, 5, 6, 14, 14a, 15, od nr 17 do nr 28
ul. Prusa 1a, 2, 6, 6a, 7, 8, 10
ul. Sienkiewicza od nr 1 do nr 7b, od nr 9 do nr 13, 14/16
ul. Struga 2, 4, 6, 8
ul. Wojska Polskiego od nr 74 do nr 83
ul. Wyspiańskiego 1, 1a, 1b,2, 3, 4, 4c, 4d, 5
ul. Żeromskiego 8a, 9, 19, 11, 12, 14, 15, 16/17, 21, 21a, 21b, 21d, 23a, 23b
24a, 24c, 24d, 24f, 24g, 24,h, 24i, 24j, 24k, 24l, 24n, 25, 25, 31, 33, 34

15. mł. asp. Małgorzata Zakrzewska

10-900 Olsztyn
ul.Kapitańska 23
tel. (89) 522 47 66
kom. 887 876 227

Rejon odpowiedzialności:
ul. Żołnierska parzyste od nr 2 do nr 10, 11, 11a, 11b, 12, 12a, 12b, 12c,
14, 14a, 14b, 14c, 16, 18
ul. Dworcowa parzyste od nr 60 do nr 70
ul Pstrowskiego nieparzyste od nr 1 do nr 19
ul Kościuszki 72/74, 76, 78/82, 84, 84d, 85, 86, 88 ,90, 91, 92, 93
95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119
ul. Mikołaja Reja 2/4,1
ul. E. Plater nieparzyste od nr 1 do nr 11, 12, 13, 14, 15, 24, 26, 28
ul. 22-ego Stycznia
ul. Pieniężnego 21, 21a, 22, 22a, 23, 24, 25, 27, 27a
ul. Knosały 1, 1a, 3, 3b, 3/5, 3,5d, 5, 7, 7a, 7b, 7c, 8, 9
ul. Niepodległości 16, 16a, 18, 36, 38, 40, 46, 53, 55, 57/65
ul. Nowa Niepodległości od nr 1 do nr 6
ul. Szrajbera
Plac Roosevelta 1
ul. Śliwy
ul. Barczewskiego 1, 6, 8, 10, 11, 11a
ul. Lengowskiego 1, 3, 5, 7, 8 9, parzyste od nr 10 do nr 18, 19, parzyste od nr 20 do nr 28
ul. Osińskiego 4, 4a, 6, 7, 8, 8a, 9, 11,12, 13, 15, 17, 19, 21
ul. Mariańska 1, 2, 3, 3a, 4, 44

16. mł. asp. Andrzej Mankow

10-900 Olsztyn
ul.Kapitańska 23
tel. (89) 522 47 63
kom. 887 876 228

Rejon odpowiedzialności:
ul. Gałczyńskiego od nr 1 do nr 18, od nr 20 do nr 29
od nr 31 do nr 40, parzyste od nr 42 do nr 76
ul. Iwaszkiewicza d nr 1 do nr 44, 48
ul. Martuszewskiego od nr 1 do nr 20, parzyste od nr 20 do nr 38
ul. Barczewskiego parzyste od nr 12 do nr 28
ul. Polna od nr 1a do 1e, 2, od nr 4 do nr 21, 23
ul. Korczaka od nr 1 do nr 10, parzyste od nr 12 do nr 28
ul. Gotowca nieparzyste od nr 1 do nr 41, parzyste od nr 46 do nr 52, parzyste od nr 56 do nr 66
ul. Obrońców Tobruku 11
ul. Profesorska 2, od nr 4 do nr 18, 20
ul. Rymkiewicza parzyste od nr 2 do nr 16
ul. Warszawska nieparzyste od nr 59 do nr 89

17. st. sierż. Adam Skorupski

10-900 Olsztyn
ul.Kapitańska 23
tel. (89) 522 47 62
kom. 887 876 229

Rejon odpowiedzialności:
ul. Mochnackiego od nr 1 do nr 11, 13, 37
ul. Kromera od nr 1 do nr 9
ul. Żarskiej 1, 2, 3, 4
ul. Konopnickiej 4a, 4b, 5, 7, 8a, 8b, 9, 10, 11
ul. Jagiełły 1, 2, 2a, 3, 4, 5, 7
ul. Na Skarpie od nr 1 do nr 14
ul. Smętka 5, 7, 9, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 28, 28a, 29, 32
ul. Trąby 1
ul. Zyndrama z Myszkowic 1, 2, 3, 5
ul. Królowej Jadwigii od nr 2 d nr 12
ul. Zawiszy Czarnego od nr 1 do nr 15, 17, 19, 20a, nieparzyste od nr 21 do nr 33
ul. Księcia Witolda od nr 1 do nr 22, parzyste od nr 24 do nr 36
ul. Jagiellończyka parzyste od nr 2 do nr 10, parzyste od nr 20 do nr 32
ul. I Dywizji WP 2, od nr 4 do nr 38, parzyste od nr 40 do nr 64
ul. Szarych Szeregów 2, 2a, nieparzyste od nr 5 do nr 21
ul. Szrajbera 9/10, 11
ul. Śliwy 2
ul. Warszawska (stara) parzyste od nr 2 do nr 44, nieparzyste od nr 5 do nr 45
ul. Orkana 4, 5, 5a, 5b, 11, 13, 17, 18, 19
ul. Łukasińskiego 1
ul. Grunwaldzka od nr 1 do nr 16, od nr 18 do nr 25, od nr 27 do nr 31, od nr 33 d nr 35
nieparzyste od nr 39 do nr 45
ul. Górna 3, 5, 7, 9

18. sierż. szt. Rafał Kamiński

10-900 Olsztyn
ul.Kapitańska 23
tel. (89) 522 47 63

kom. 887 876 145

Rejon odpowiedzialności:
ul. Armii Krajowej 2, 3, 4
ul. Saperska 1
ul. Warszawska parzyste od nr 56 do nr 102, nieparzyste od nr 95 do nr 111
117a, 117b, 117c, 117d, 119
ul. Heweliusza od nr 1 do nr 5, parzyste od nr 6 do nr 28
ul. Prawocheńskiego 1, 2, 4, 4a, nieparzyste od nr 5 do nr 21
ul. Licznerskiego 2, 4, 6
ul. Kanafojskiego od nr 1 do nr 5, parzyste od nr 6 do nr 14
ul. Oczapowskiego od nr 1 do nr 14
ul. Obitza 1, 2, 3
ul. Dybowskiego 2, 7, 9, 11
ul. Słoneczna od nr 1 do nr 52
ul. Zodiakalna od nr 1 do nr 23, 25
ul. Gwiezdna od nr 1 do nr 9, parzyste od nr 10 do nr 20
ul. Astronomów od nr 1 do nr 17, 19, 21, 23
ul. Promienista od nr 1 do nr 25, parzyste od nr 26 do nr 56
ul. Księżycowa od nr 1 do nr 16, 18, 20
ul. Tęczowa od nr 1 do nr 18
ul. Jagiellończyka 1/3, nieparzyste od nr 13 do nr 37, 37a, 38, 38a, 38c, 39, 39a
41, 41a, 41b, 41c, 45, 47
ul. Żiżki od nr 1 do nr 11
ul. Lipowa od nr 2 do nr 38, nieparzyste od nr 39 do nr 43, nieparzyste od nr 47 do nr 55
ul. Juranda ze Spychowa od nr 1 do nr 14, 16
ul. Obrońców Tobruku nieparzyste od nr 15 do nr 21
ul. Świetlista od nr 1 do nr 7, parzyste do nr 8 do nr 26, parzyste od nr 30 do nr 40
parzyste od nr 44 do nr 64
Plac Łódzki 1, 2 , 3, 4, 5
Plac Cieszyński 1

19. mł.asp. Jacek Stankiewicz

10-900 Olsztyn
ul.Kapitańska 23
tel. (89) 522 47 62
kom. 887 876 149

Rejon odpowiedzialności:
Sielska1a,4a,5,6,7,8,9,11,12,12a,12b,12c,12h,12k,13,13a,14,15,16,17,18,18a,18b,19,20,20a,21,21a,22,22a,23,24,25,26,26a,27,28,29,30,31,31a,33,33a,33b,34,34b,35,36,36a,37,37a,38,38a,38b,39,41,43a,43b,43c,45,45a,47,49
Bartnicka –1,2,3,4,5,5a,6,7,8,9,11
Chłopska – 1,2,3,4,5,6,7,7a,8,9,10,11,12,13,14,16,18,20
Włościańska –1,2,3,5,7,9,11,17,17a
Okrągła1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,3,54,55,56,57,59,61,63,65,,67,69,71,71a,73,75,,77,79,81
Widok –2,3,4,5,6,7,7a,8,9,10,11,12,13
Pszenna1,2,2a,2b,2c,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,2,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,44a,44b,44c,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69
Żytnia1,2,2a,3,4,5,6,6a,6b,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,31a,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,1,52,53,4,55,56,6a,56b,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,70a,70b,70c,70d,70e,70f,70g,70h,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,81a,81b,81c,82,83,84,85,86,87,88,90,92,94,96,98,100,102
Chmielna – 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27
Zbożowa1a,1b,1c,1d,1e,1f,1g,1h,2,4,6,8,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,27a,27c,27d,27e,28,29,30,31,32,32a,32b,33,34,35,36,37,38,39,39a,39b,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,51,52,53,54,55,55e,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,71,73,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,93
Siewna1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,13,14,15,16,17,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,35a,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,47a,48,49,50,51,2,53,54,55,56,7,58,59,60,61,62,62b,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,93,94,95,96,97,99,101,103,105,107,109,111,113,115,117,119,121,123,123a,125,127,129,131,133,135,137
Kąkolowa – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,26,28,30,34
Bławatna – 1,1a,1c,2,3,4,5,6,7,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28
Nasienna – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,24a,26,28,30
Rzepakowa – 1,2,2a,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,16a,18,20,22,24,26,28,30,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51
Chabrowa – 1,2,3,4,5,6,8,10,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22
Łubinowa – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
Strąkowa –1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,2,26,27,28,29, 29d,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,3,54,55,56,57,58,59,60,61,63,65
Makowa –1,2,3,4,5,6,7,8
Rolna1,2,2a,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,29c,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,42C,42D,43,44,45,46,47,48,49,50,51,2,53,54,55,56,57,58,59,60,60a,61,62,63,64,65,66,67,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,91,92,93,94,95,96,97,98,99,99a,109b,111
Pługi – 1,2,4
Dożynkowa 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,16a,16b,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,7,76,77,78,79,80,81,83,84,85,86,87,87a,88,89,90,90a,90b,90c,90d,90e,91,92,93,94,9,96,97,98,99,100,101,102,103,104,106,108
Kłosowa 1,1a,2,2a,3,4,4a,4b,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,1,16,17,18,19,20,21,21a,22,23,24,26,28,30,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,5,56,7,58,59,60,61,62,63,64,65,66,67,68,69,70,71,72,73,74,75,76,77,78,79,80,81,82,83,84,85,86,87,88,89,90,91,92,94,96,98,103,105,107,109,111,113,115,117,119,121,123,125,127,129,131,133,135,137,139,141,143,145,147,149,151,155,157,159,161,163,165,167,167a,167b,169,171,173,175,177,179,181,183,185,187,189,191,193,195,197,199,201,203,205,207,209,211,213,215,217,219,221
Jęczmienna – 1,2,3,4,5,6,7,8
Żniwna –1,2,2a,2b,2c,3,4,5,6,7,8,9,10,11,11a,13,14,15,16,17,18,19,19a,19b,19c,20,21,21a,
22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52,53,54,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86,88,90
Działkowa –1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,1,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,
31,32,33,34,3,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,0,51,52,53,54,55,56,57,58,9,60,61,62,63,64,6,66,67,68,69,70,71,73,75,79,81,83,85,87,89,91,93,95,97,99,101,103
Owocowa – 1,2,3,4,,6,7,8,10,11,12,13,14,1,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39
Gronowa – 1,1a,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,1,16,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53
Konopna – 1,2,3,4,4a,5,6,6a,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34
Traktorowa-1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31, 32,33,34,35
Ogrodnicza – 1,2,3,4,5,6,7,8,10,12
Lotnicza – 1,2,3,4,5
Słonecznikowa – 1,1a,1b,3,4,5,7,7a,9,11,16,18,20
Oliwkowa – 1,2,3,4,6,7,8,9,9a,9b,11,13,14,18,22,24
Sojowa – 1,2,3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,15,17,19,20,20a,20b,22,23,25,27,29,31
Gryczana – 1,5,8,9
Mewy – 1,2,4,5,6,7,8
Cyranki – 1,2,3,5,7
Żurawia – 1,2,3,3a,4,5a,b,7,8,9,10,11,12,13,15,19,20
Rybitwy – 1,4,6,8,10,12
Czajki – 1,2,3,4,5
Czapla – 2
Perkoza – 1,2,4,4a,5,6,7,8,9,11
Jeziorna – Plaża Miejska,
Miła- 6,8,10,
Kapitańska- 7,15,19,21,23,

20. sierż.sztab. Marek Kordowski

10-900 Olsztyn
ul Kapitańska 23
tel. (89) 522 47 66
kom. 887 883 741

Rejon odpowiedzialności:
oś. Redykajny
oś. Likusy
Żurawia-,21,21b,22,22a,22b,22c,22d,22e,22f,22g,22k,23,24,24a,24b,26,26a,27,28,28a,28b,30,31,33,39,41,43,45,47,49,51,53,81,83,85,87
Młodzieżowa – 1,3
Czarnieckiego 5,6,7,8,11,13,17,19,21,23,27
Poranna – 2,3,5,5A,6,7,7A,8A,8B,8C,9,10,11,13,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43
Stokowa – 2,2A,3,4,5,6,7,8,9,10,11,11A,12,14,15,15A,16,17,18,19,20,21,22,23,24, 25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61
Krucza – 1,2,3,4,5,6,7,8
Wronia – 1,2,3,4
Jaskółcza – 1,2,3,4
Pawia – 1,2,4,6,7,8,9,10,11,12
Gołębia – 1,1A,9,10,11,12,13,14
Szpakowa – 1,1A,3,4,4A,5,7,8,9,11,13
Sowia – 1,3,4,5,7,7A,9,11,13
Żurawia – 1,2,3,3A,4,5A,5B,7,8,9,10,11,12,13,15,19,20,21,21b,22,22b,22c,22d,22e,22f
22g,23,24a,24b,26,26a,27,28,28A,28b,30,31,33,33a,39,41,43,45,47,49,51,53,81,83,85,87
Podbipięty – 1,2,3,4,5,6
Skrzetuskiego – 1,3a,3b,6,7,8,9,10,11,15,
Bohuna – 2,3,4,5,7,8,9,11
Kresowa – 3,4,5,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31, 32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44,45,46,47,48,49,50,51,52a,52b,53,54a,54b,54c,55,56,57,58,59,60,61,62,63,64,66,68,70,72,74,80,82,84
Heleny- 4
Wołodyjowskiego – 22,55,73
Kmicica – 1,2,4,6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,17a,17b,17c,17d,17e,17f,17g,17h,17j,18,19, 19a,19b,19c,19d,19e,19f,19g,20,21,22,23,25,31,33,35,37,39
Zagłoby – 2,2a,3,4,6,7,8,11,12,13,14,16,20,22
Oleńki – 1,3,5,7,8,9,10,11,13,14,15,17,19,27,29,31
Basieńki – 14,16,19,20,21,22,23,24
Księcia Jaremy – 12,14,16
Husraii – 3
Kiemliczów – 1,2,3,5,6,6a,6b,7,9,10, 11,12, 13
Rocha – 2,4,5
Keslinga – 2,3,4,5,6,7,8,10,11,12,15
Rzędziana - 1,2,3,4,5,7,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31, 32,33,35,36,37,38,40,41,41a,41b, 42,43,45,49
Księdza Kordeckiego- 4,8,10
Żółkiewskiego- 4
Orla – 2,4,6,8,10,12,14,16,18
Sokola – 1,1A, 1b,2,2A,3,4,4A,5,5A,6,6A,6B,6C,6D,7,8,9,11
Bażantowa – 8,10,12
Przepiórcza – 2,3,3A,4,5,6,12,14,16,17,23,25
Cietrzewia – 1,3,5,8
Wilgi – 1,2,3,3A,4,5,6,7,8,9,10,11,11A,12,13,14,15,17,19,23
Jerzyka – 1,4,5,6,9
Skowronka – 4,6a, 6b,7,8,10,12,
Wróbla – 1,2,6,7,11,14,15
Sójki – bez numerów
Zięby – 2,6,8,10a,10b,12,14a,14b,19, 25,27,29
Jastrzębia – 1,1A,2,3,3A,4,4A,6,8,9,10,12
Bociania – 3,5,6,6A,7,8,9,10,11,13,14,15,16,17,19
Kanarkowa – 1,2,3,5,6,8,10,12,14,16,17,18,20,21,22,23,24,25,27,28,29,30,31,32,33,34,3536,38,40,42, 45,47,48, 49,52,53,54,56,58
Sikorki – 2,3,5,7a,7b,9,10, 11, 12,13,1516,18,19a,19b,19c,19d21,23,24,25,26,27
Słowicza – 1,2,3,4,5,6,7,9,11,13
Bałtycka –90,95,103,105,107,109,111,113,115,121,123,124,125,128,130,130a,130b,131,132, 133,133A,134,135,135A,136,137,138,138a,139,140,140a,141,141a,142,143,144,145,146,149,150,150a,151,152,154,155,156,157,157a,158,160,162,164,164A,166,168,168A,168B,168c,168d,170,172,174,176,178,180

21. mł. asp. Dominika Bielecka
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 02
kom. 887-876-259

Rejon odpowiedzialności:

ul. Synów Pułku - granice rejonu

ul. Pstrowskiego parzyste od nr 10 do nr 28b

ul. Niepodległosci 46, 52/58, 62, 66, 68

ul. Kasprzaka parzyste od nr 4 do nr 16, 1/3, 7/9

ul. Grabowskiego parzyste od nr 2 do nr 28, nieparzyste od nr 1 od nr 49

ul. Grzgorzewskiej parzyste od nr 2 od nr 6, nieparzyste od nr 3 od nr 17

ul. Aleja Obrońców Tobruku nieparzyste od nr 1 do nr 7

ul. Gruszowe Sady parzyste od nr 2 do nr 52, nieparzyste do nr 1 do nr 61

ul. Sikorskiego parzyste od nr 2 do nr 2f, 3, 5, nieparzyste od nr 17 do nr 23b

ul. Mielczarskiego parzyste od nr 4 do nr 10a, nieparzyste od nr 3 do nr 13

ul. Plac Lotników parzyste od nr 2 do nr 10a, nieparzyste od nr 5 do nr 9

ul. Traugutta parzyste od nr 2 do rn 12, nieparzyste od nr 1 do nr 7a

ul. Dywizjonu 303 parzyste od nr 2 do nr 18, nieparzyste od nr 1 do nr 19

ul. Metalowa parzyste od nr 2 do nr 8a, nieparzyste od nr 3 do nr 9

ul. Nowaka - bez budynów

ul. Tuwima 2, parzyste od nr 6 do nr 16, 20, 9, 15, 19, 21

ul. Wawrzyczka parzyste od nr 2 do nr 18, 24, 26, parzyste od nr 38 do nr 52, nieparzyste od nr 1 do nr 13

ul. Markiewicza parzyste od nr 2 do nr 8, 12, nieparzyste od nr 3 od nr 9

ul. Wilamowskiego parzyste od nr 2 do nr 18, nieparzyste od nr 1 do nr 25b

ul. Karnickiej parzyste od nr 2 do nr 14, nieparzyste od nr 1 do nr 9, 13, 15

ul. Martyniaka parzyste od nr 2 do nr 28, nieparzyste od nr 1 do nr 31

ul. Wengris parzyste od nr 2 do nr 32,nieparzyste od nr 1 do nr 93

ul. Szekin-Krotowa parzyste od nr 2 do nr 24, nieparzyste od nr 1 d nr 19

ul. Bloka parzyste od nr 2 do nr 10, nieparzyste od nr 1 do nr 9

ul. Wadowskiego parzyste od nr 2 do nr 1, nieparzyste od nr 1 do nr 23

ul. Olszewskiego parzyste od nr 2 do nr 24, nieparzyste do nr 1 do nr 27

ul. Dubińskiego parzyste od nr 2 od nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 43

ul. Młynka parzyste od nr 2 do nr 16, nieparzyste do nr 1 do nr 17

ul. Sakowicza parzyste od nr 2 od nr6, nieparzyste do nr 1 do nr 7

ul. Znanieckiego 1, 2, 3, 6, 9, 17

ul. Krautforsta 2, 3, 4, 5, 6, 12

ul. Szostkiewicz 1, 1a,, 3, 5, 7, nieparzyste od nr 13 do nr 23

ul. Towarnickiego 2, parzyste do nr 6 do nr 14, nieparzyste od nr 1 do nr 15

ul. Izworskiego parzyste od nr 2 do nr 14, 1, 5, 7

ul. Dziamy - bez budynków


22. st.asp. Zbigniew Czossek
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 02
kom. 887-876-236

Rejon odpowiedzialności:
ul. Synów Pułku - granica rejonu
ul. Krasickiego - granica rejonu
ul. Wańkowicza nieparzyste od nr 1 do nr 9
ul. Sikorskiego - granica rejonu
ul. Orłowicza parzyste od nr 2 do nr 18, nieparzyste od nr 1 do nr 39
ul. Murzynowskiego parzyste od nr 2 do nr 24, nieparzyste od nr 1 do nr 17

23. sierż. szt. Tomasz Kurstak
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 11
kom. 887 883 746

Rejon odpowiedzialności:
ul. Sikorskiego 25, 25a, 27
ul. Krasickiego - granica rejonu
ul. Wańkowicza parzyste od nr 2 do nr 26
ul. Barcza 2, parzyste od nr 8 do nr 52, nieparzyste od nr 1 do nr 45
ul. Turowskiego parzyste od nr 2 do nr 8, 1, 3
ul. Paukszty nieprzyste od nr 3 do nr 57
ul. Puchalskiego parzyste od nr 2 do nr 46

24. mł.asp. Leszek Jacznik
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 11
kom. 887 883 747

Rejon odpowiedzialności:

Aleja Generała Władysława Sikorskiego:
parzyste: 4,4a.
nieparzyste: brak

Generała Mariusza Zaruskiego:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,2A,2B,2D,30,32,34.
nieparzyste:1,1B,1C,1D,1E,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53.

prof. Wacława Minakowskiego:
parzyste: 2,6,8,10,12,14a,
nieparzyste: 1,3,5,7,9.

prof. Stefana Poznańskiego:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,18,20,22.
nieparzyste: 5,7,9,11,13,23.

prof. Eugeniusza Grabdy:
parzyste. 2,4,6,8,10,12,16,18.
nieparzyste. 1,3,5,7,11,13,15,17.

Generała Zygmunta Berlinga:
parzyste: 2,4,6,8,10.
nie parzyste: 1,3,5.

Generała Władysława Andersa:
parzyste:2,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56.
nieparzyste: 1,3,5,7,

Generała Kazimierza Sosnkowskiego:
parzyste:2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50, 52,54,56,58,60,62,64, 66,68,70,72,74,76,78,80,82,84,86.
nieparzyste:1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,81,83,85,87,91,91A.

Majora Henryka Sucharskiego:
parzyste: 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22.
nieparzyste: 1,1A,3,5,7.

Generała Tadeusza Kutrzeby:
parzyste: 2,4,4A,6,8,10.
nie parzyste: 1,3,5,7,9,11,13.

Generała Franciszka Kleeberga:
parzyste: 2,2A,2B,2C,2D,4,4A,6,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13.

Generała Józefa Hallera:
parzyste: 2,2D,2E,4,4A,4B,6,8.
nie parzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17.

Generała Stefana Grota-Roweckiego :
parzyste: 2,4,6,8.
nieparzyste: 1,7,9,11,13,19,21,23,25,27,29,31.

Generała Stanisława Maczka:
parzyste: 24A,24B,24C, 24D,26,28,30.
nieparzyste: 11.

Księdza Jerzego Popiełuszki:
parzyste: 2,4,6,8, 10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32
nieparzyste: 1,3,5,7,9,19,21

Generała Leopolda Okulickiego:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14.
nieparzyste: 1,3,5,5A,7,9.

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego:
parzyste: ,18,20,24,28,38,32,34,38
Nieparzyste: brak

Bartąska:
parzyste: 2,4,6,8,10,12.
Nieparzyste: brak.

Ks. Roberta Bilitewskiego
parzyste: brak
Nieparzyste: 7,9,11

Majora Jana Piwnika
bez budynków


24. mł.asp. Barbara Pogłód
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 04
kom. 887 883 742

Rejon odpowiedzialności:

Bartąska:
parzyste: brak
nieparzyste: 1,1a,3,3a,3b3c,3d,3e,3f,3g,3h,3i,3j,3k,3n,3m,

Diamentowa:
parzyste: 2,4,8,10,12,20,22,26,30,32,34,36,38,
nieparzyste:3a,3b,3c,3d,3e,3f,3g,3h,5a,5b,5c,5d,5e,5f,5g,5h,7a,7b,7c,7d,7e,7f,7g,9a,9b,9c,9d,9e,9f,11a,11b,11c,11d,11e,11f,11g,11h,13

Grafitowa:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22
nieparzyste: 1,3,5

Jarocka:
parzyste:42,44,46,48,60,62,64,64a,66,66a,66b,68,70,72,74,74a,74b,76,76a,76b,76c,76d,76e,78,78a,78b,78c, 78d,78e,78f,82
nieparzyste: brak

Kujawska:
parzyste: 2,4,6,8
nieparzyste: 3,5,7,9

Mazowiecka:
parzyste: 2,4,6,8,10,12
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,

Nefrytowa:
parzyste: 2,4,6,8,10,10a,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30
nieparzyste: 1,1a,1b,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27

Biskupa Tadeusza Płoskiego:
parzyste: 12
nieparzyste: brak

Podgórna:
parzyste: 2,6,8
nieparzyste: 1,3,5

Pomorska:
parzyste: 6,8,10,12,14,16,18,20
nieparzyste: 5,7,9,11,13,15,17,19

Rubinowa:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,18
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45

Srebrna:
parzyste: 2,4,6,8
nieparzyste: 1,3,5

Szmaragdowa:
parzyste: 2a,2b,2c,2d,2e,2f,2g,2h,2i,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15, 17,19,21,23,25,27,29,31,33

Biskupa Tadeusza Wilczyńskiego:
parzyste: brak
nieparzyste: 31,31A,

Złota:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19

Perłowa:
parzyste: 10,15,26,50
nieparzyste: 5,9,11,13,19,23,25,29,33,35,37,39

Marcina Antonowicza:
parzyste: 10,16,18,
nieparzyste: 21

Dr Stanisława Dorantta:
parzyste: 20,22,24,26
nieparzyste: brak

Brylantowa:
parzyste: 2,4,6,8,10, 12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42
nieparzyste: 1,3,7,9,11,

Mieczysława Pimpickiego:
parzyste: 2,4,6,8,10
nieparzyste: brak

Langowskiej: parzyste: 4,8,16
nieparzyste: brak

Prof. Stanisława Swianiewicza:
parzyste: 2
nieparzyste: 1, 7, 9

Stanisława Lewandowskiego
bez budynków

Friszke
bez budynków

Okęckiej – Bromkowskiej Maryny
bez budynków

Bukowskiego
bez budynków

25. st. sierż. Gortatowska Marlena
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 10
kom. 887 876 254

Rejon odpowiedzialności:

Joachima Gottfrieda Herdera:
parzyste: 2,4,6,8,10,14,16,18,18a,20,22,24,26
nieparzyste: 1,1a,1b,1d,3,7,9,11,13,15,17,19,21

Imanuela Kanta:
parzyste:10,12,14,16,18,18a,20,22a,22b,22c,24,26,28,30,32,34,36,38,40,40a,40b,40c,40d,42,42a,44,46,48,50,52,54,56,
nieparzyste: 1,1a,1b,1c,1d,3,5,7,9,11,13,13a,15,15a,15b,

Ernesta Wiecherta:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,18A,20,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,,11,13,15,17,19,21,23,25,27,27a,29,31,33,35

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego:
parzyste: brak
nieparzyste: 7,11,13,15,17,17a,19,21,23,25,25a,25b,25c,25d,25e,27,27a,29

Wincentego Witosa:
parzyste: brak
nieparzyste: , 23,25,27,29,31,33

Jana Janowicza:
parzyste: 2,2a,4,6,8,10,22,24,26,30,32,34
nieparzyste: 1,3,3e,5,7,15,17,19,21,23,25,27,29,,31,33

Edwarda Mroza:
parzyste: 8,10,12,14,16,18,18a,20a,20b,20c,20d,20e,22,24,26,28,28A,30,32,34
nieparzyste: 5,7,9,11,13,21A,23A,25,27,29,31,33,35,37

Floriana Piotrowskiego:
parzyste: 8, 10,12,14,16,18
nieparzyste: 5,5a,7,11,11a,13,15

Stanisława Flisa:
parzyste: 2,4,6,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13

Juliana Dadleza:
parzyste: brak
nieparzyste: 1,3,5,

Bolesława Laszki:
parzyste: 2,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11

Jarocka:
parzyste: 84
nieparzyste: 65,69,77a,77b,77c,77d


26. st. asp. Edyta Dobies - Szkamruk
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 10
kom. 887 883 746


Rejon odpowiedzialności:

ulice

Królewny Śnieżki:
Parzyste:2,4,6,8,10,12,14,16,18,,20,22,24,26,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,58, 60,62,66,
nieparzyste: 1A,3,5,9.

Kopciuszka:
parzyste: 2,4,6
nieparzyste: 1,3,5,7,9,13,15,17,19.

Zbigniewa Nienackiego:
parzyste: 4,6,8,10,12,14,16,20,22,24.
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19.

Władysława Gębika:
parzyste: 2,2A,4,8,8A,10,10B,12,14,16,16A,18,20,22,24,26,26A,28.
Nieparzyste: 1,1a,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,51,53,55,55A,57,59,61,63,65,67,69,71,73,75,77,79,81,83,85.

Igora Sikiryckiego:
parzyste: 2,4,6,8,10,12.
nieparzyste: 1,3,5,7A,7B,9,11.

Balbiny Świtycz-Widackiej:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,14B,14C,16,18,20.
nieparzyste: 1,1A,3,3A,

Henryka Panasa:
parzyste: 2,4,6,6A,8,10,12.
nieparzyste: 1,1A,1B,5,

Leonarda Turkowskiego:
parzyste: 2,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,36,
nieparzyste: 1,3,5,5A,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25.

Ryszarda Wachowskiego:
parzyste: 2,4,4A,6,8,10,12,14,14A.
nieparzyste: 1,3,5,

Stanisława Żurawskiego:
parzyste: 2,4,4A,6,8,10,12,14,16,18,18A.
Nieparzyste: 1 do 23

Ludwiki Starmkowskiej:
parzyste: 2,2A,4,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13

Kubusia Puchatka:
parzyste: 2,4,6,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28
nieparzyste: 5A,5B,9,11,13,15,17,21,23.27,

Ignacego Krasickiego:
parzyste: brak
nieparzyste: 3,5,7,9,11,13,15.

Biskupa Tadeusza Wilczyńskiego:
parzyste: 2,2A,2B,2C,2E,2F.
nieparzyste: 1,1A,3,5A,5B.

Calineczki :
parzyste: brak
nieparzyste: 3,5

Bajkowa:
parzyste: 6,8,10,12,14,16,18,20,22,28,30,32,
nieparzyste:1,11,13,15,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,61,63,65,67,69,79,81,83,85,87,91,93,95,97,103,105,109,111,127

Pszczółki Mai:
parzyste: 10,12, 14,16,18,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17a,17b,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,45a,45b

Bolka i Lolka:
parzyste:2,4,6,8,14,16,18b,18d,20a,20b,20c,20d,20e,20f,20g,20h,20i,20j,26,28,30,32,34,36,40,4 ,52, 60,62,64,66a,66b,68a,68b,70
nieparzyste:3,5,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,33a,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,53a,53b,57

Smerfów:
parzyste: 6,8a,8b,16,20,22,26,28,30
nieparzyste: 1,3,5

Czerwonego Kapturka:
parzyste: 4,6,8,10,14,20,24,26,28,30,32,34,36,38,40,42,44,46,48,
nieparzyste: 3,5,7,

Myszki Miki:
parzyste: 2,4,4A,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,42
nieparzyste: 1

Jasia i Małgosi:
parzyste: 6,8,10
nieparzyste: 7,5,9,11,13,15,17,19,21,25,29,35,37,39,41,43,45,

Misia Uszatka:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,31,

Imanuela Kanta
parzyste: 58,58a,58b,60
nieparzyste: 17,17a,19

Witosa
parzyste - brak
nieparzyste 1,1a,1b,1c,1d,1e,1f,1g,1h,1i,1j3,5,7,9,9a,11,13,15,17,19,


27. mł.asp. Krzystof Giersz
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 06
kom. 887 883 743

Rejon odpowiedzialności:

Jana Boenigka:
parzyste:2,4,4a,6,6a,8,10,12,14,16,18,18a,20,22,24,24a,24b,24c,26,26d,28,30,30a,32,32a,34a,34b,34c,36,38,40,40a,42,44,44a,46,48,50,52,54,54a
nieparzyste: 1,1a,3,3a,5,7,7a,7b,7c,7d,9,11,11a,13,15,17,19,21,23,25,27,29

Jerzego Burskiego:
parzyste: 2,4,6,6A,8,10,12,14,14a,16,18,20,22,24,26,28,30,30a,32
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,

Bolesława Jeziołowicza:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22
nieparzyste:1,3,5,7,7a,7b,7c,7d,7e,7f,7g,7h,7i,7j,7k,7l,7m,7n,7o,7p,7r,9,11,13,15,17,19,21,23,23a,25,27,

Ignacego Krasickiego:
parzyste: 2,6
nieparzyste: brak

Leona Sobocińskiego:
parzyste: 1,1a
nieparzyste: 2

Biskupa Tomasza Wilczyńskiego:
parzyste: 4,6,6a,6b,6c,6d,6e,6f, 6G,8,16
nieparzyste: brak

Aleja Generała Władysława Sikorskiego:
parzyste: brak
nieparzyste: 33.

Jarocka:
parzyste: 14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,34,34A.
nieparzyste:1,3,11,13,15,17,19,19A,21,31,33,35,37,39,39A,3A,41,41A,41B,43,45,45A,47,49,51,57,59,59A.

Franciszka Kręcickiego:
parzyste: brak.
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23.

Okólna:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,25.

Dolna:
parzyste: 2,4,6,6A,8,8A,8B,10,10A,16,18,20,22,24.
nieparzyste: 1,3,5,5A,5B,7.

Zakole:
parzyste:2,2A,2B,4a,6,6A,12A,12B,12C,12D,12E,12F,12G,12H,12I,12J,12K,12L,12Ł,12M,12N,12O,12P,
nieparzyste: 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,23A,23B,25,25A,27.

Pieczewska:
parzyste: 2,4,6,8,10
nieparzyste: 1,3,5,5A,7,9,9B,9C,9D,9E,11,13.

Fryderyka Leyka:
parzyste: 2,4,4A,4B,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32,
nieparzyste: 1, 3,5,7,9,11,13,15,17,19.

Juliusza Malewskiego:
parzyste: 2,2A,2B,4,4A,6,8,10,12,14,16,18.
nie parzyste: 1,3,5,7,9,11

Kazimierza Jaroszyka:
parzyste: 2, 4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,
nieparzyste: 1,3,5.

Księdza Jana Hanowskiego:
parzyste: 2,4,6,8,10,12,14,16.
nieparzyste: 1,3,5,7,9,9A.

28. mł.asp. Piotr Cymborski
10-900 Olsztyn
ul. Barcza 13
tel. (89) 522 36 09
kom. 887 883 744

Rejon odpowiedzialności:

ul. Augustowska parzyste od nr 2 do nr 48, nieparzyste od nr 7 do nr 23a

ul. Bankowców nieparzyste od nr 3 do nr 27

ul. Białostocka parzyste od nr 2 do nr 26, nieparzyste od nr 3 do nr 27

ul. Białowieska parzyste od nr 2 do nr 20, nieparzyste od nr 13 do nr 25

ul. Bielska parzyste od nr 6 d nr 52

ul. Bieszczadzka parzyste od nr 6 do nr 44, nieparzyste od nr 3 do nr 35

ul. Biskupińska parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 11

ul. Bracławska nieparzyste od nr 1 do nr 11

ul. Ciechocińska 2, 4, 3, 5, 7

ul. Czeska parzyste od nr 2 do nr 26, nieparzyste od nr 1 do nr 25

ul. Dobra parzyste od nr 2 do nr 16, nieparzyste do nr 1 do nr 15

ul. Elbląska parzyste od nr 4 do nr 60, nieparzyste od nr 3 do nr 155

ul. Gdyńska parzyste od nr 1 do nr 14, nieparzyste od nr 1 od nr 21

ul. Gołdapska parzyste od nr 2a do nr28a, nieparzyste od nr 1 do nr 73

ul. Graniczna 1, 15

ul. Hibnera przyste od nr 36 do nr 44, nieparzyste od nr 41 do nr 75

ul. Koszalińska parzyste od nr 2 do nr 32, 3, nieparzyste od nr 11 do nr 39

ul. Krasickiego 1b

ul. Kręta parzyste od nr 2 do nr 34, nieparzyste od nr 1 od nr 39

ul. Krótka parzyste od nr 2 do nr 8, nieparzyste od nr 1 do nr 5

ul. Ludowa nieparzyste od nr 1 do nr 13

ul. Łęczycka 1, 3

ul. Łowicka przyste od nr 2 do nr 26, nieparzyste od nr 1 do nr 11

ul. Łódzka parzyste od nr 2 do nr 6, nieparzyste do nr 1 do nr 11

ul. Masztowa 1

ul. Niborska 2, nieparzyste od nr 1 do nr 27

ul. Obrońców parzyste od nr 2 do nr 28, nieparzyste od nr 1 do nr 23

ul. Olecka parzyste od nr 2 do nr 24

ul. Opolska parzyste od nr 2 do nr 42, nieparzyste od nr 1 do nr 37

ul. Piłsudskiego parzyste od nr 60a do nr 78

ul. Piska parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 3 do nr 11

ul. Plac Aliantów parzyste od nr 2 do nr 22

ul. Plac Mazurski parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 11

ul. Plażowa parzyste od nr 2 do nr 6, 1

ul. Pogodna parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 5

ul. Pstrowskiego parzyste od nr 30a do nr 50, nieparzyste od nr 35 do nr 37

ul. Przydziałowa parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 5

ul. Rzeszowska parzyste od nr 2 do nr 14, nieparzyste od nr 1 do nr 9

ul. Skierniewicka parzyste od nr 2 do nr 16, nieparzyste od nr 1 do nr 9

ul. Spacerowa parzyste od nr 2 do nr 14, nieparzyste do nr 1 do nr 37

ul. Spokojna parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 11

ul. Spółdzielcza parzyste d nr 2 do nr 42, nieparzyste od nr 1 do nr 43

ul. Stefczyka parzyste od nr 2 do nr 16, nieparzyste od nr 1 do nr 51

ul. Szczytnowska parzyste od nr 4 do nr 28 nieparzyste od nr 1 do nr 27

ul. Ustronie parzyste od nr 2 do nr 12, nieparzyste od nr 1 do nr 27

ul. Walecznych 2/16, parzyste od nr 18 do nr 30, nieparzyste od nr 1 do nr 21

ul. Wąska 1, 3, 7, 9, 11, 23, 23a, 25

ul. Wesoła parzyste od nr 2 do nr 12, 1, 1a

ul. Wileńska parzyste od nr 2 do nr 46, nieparzyste od nr 1 do nr 23

ul. Wyszyńskiego nieparzyste od nr 1 do nr 15

ul. Zakopiańska od nr 1 do nr 7

ul. Trylińskeigo parzyste od nr 2 do nr 16



Zapoznaj się z regulaminem plebiscytu
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages