środa, 17 stycznia 2018. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Olsztyńskie Targi Nieruchomości

2017-09-06 12:00:00 (ost. akt: 2017-09-06 14:37:38)

Autor zdjęcia: oraganizator imprezy

Przed nami czwarta odsłona Olsztyńskich Targów Nieruchomości & Budowa Domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem mieszkania, przyjdź w dniach 16-17 września do hali “Urania” w Olsztynie w godz. 10-16.

Olsztyńskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu są jedyną w Olsztynie imprezą targową, która skupia wszystkie liczące się inwestycje z Olsztyna i jego okolic oraz firmy z branży kompleksowej budowy domu— od fundamentów po dach. W ubiegłym roku targi odwiedziło ok. 4000 osób, co jest najlepszą oceną wydarzenia. Pozostając przy statystykach warto odnotować, że trzy poprzednie edycje targów zgromadziły łącznie 8000 uczestników, a swoją ofertę zaprezentowało 80 wystawców — deweloperów, pośredników, w obrocie nieruchomościami, banków, pośredników finansowych, firm budowlanych oraz firm specjalizujących się w wyposażeniu i aranżacji wnętrz.

Targi skierowane są do tych osób, które chcą zamieszkać w Olsztynie i jego okolicach, i w związku z tym planują kupić tu mieszkanie. Targi dają także szansę przekonania się, jakie są istotne korzyści z zamieszkania na terenie Olsztyna. Wśród plusów na pewno są piękne tereny, zdrowe otoczenie i bardzo atrakcyjne ceny nieruchomości. Dla rodzin z dziećmi ważny jest wysoki poziom edukacji w olsztyńskich szkołach i oczywiście możliwość dalszego kształcenia się, studiowania np. w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Poza tm koszty życia w Olsztynie z pewnością są o wiele niższe niż w innych dużych miastach.

Co organizatorzy zaproponują w tym roku? Przedstawione zostaną zarówno inwestycje rynku pierwotnego jak i wtórnego. Większość wystawców przygotuje promocyjne oferty, obowiązujące wyłącznie podczas trwania imprezy. Będzie można także skorzystać z obniżonych marż kredytów.

Każdy kto odwiedzi w tych dniach Uranię będzie mógł porozmawiać z doradcami finansowymi, ale także ze specjalistami aranżacji i kompleksowego wykończenia wnętrz, budowy domu. Ponad to na terenie targów wystawcy otworzą swoje biura sprzedaży i inwestycje, dzięki czemu, dosłownie od ręki, będzie można podjąć decyzję i podpisać wstępne umowy na kupno wymarzone mieszkania.

Kr

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages