Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Ultra Ubezpieczenia - najwyższy poziom ubezpieczeń

2017-08-31 13:40:54 (ost. akt: 2017-08-31 14:39:11) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały reklamowe zleceniodawcy

Kiedy słyszymy, że coś jest ultranowoczesne, to możemy być pewni, że chodzi o produkt wykonany z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem najnowszych technologii. Czy podobnie może być w przypadku ubezpieczeń? Oczywiście. Przykładem jest olsztyńska multiagencja "Ultra Ubezpieczenia".

Zostań Ultra agentem
Jesteś wolnym strzelcem? "Ultra Ubezpieczenia" są idealnym miejscem dla ciebie. — Nasi agenci mogą skupić się na sprzedaży i rozwijaniu swojego biznesu, gdyż bierzemy na siebie większość obowiązków związanych z rozliczeniem zawartych polis — zapewnia Marek Niewiadomski właściciel "Ultra" w Olsztynie. — Wszystkie polisy są ewidencjonowane, przesyłane do poszczególnych towarzystw — dodaje.

Każdy nowy pośrednik ubezpieczeniowy, podejmujący współpracę z "Ultra", staje się nie tylko multiagentem, ale przede wszystkim częścią świetnego teamu. Niektórzy współpracują z agencją od wielu lat i nie zamierzają zmieniać partnera w w biznesie. Firma bowiem oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy: korzystanie z szerokiej bazy produktów ubezpieczeniowych, przejrzystych zasad prowizyjnych, a także wsparcia merytorycznego, co jest niezmiernie ważne na każdym etapie współpracy.Ultra niezależni
"Ultra" gwarantuje pośrednikowi niezależność w prowadzeniu działalności gospodarczej, dając możliwość sprzedaży ubezpieczeń oferowanych przez towarzystwa. — Umowa nie przewiduje limitów i planów sprzedaży do wykonania — zapewnia Marek Niewiadomski. — Zakładamy dowolność doboru towarzystw ubezpieczeniowych do oferty. Nie wymagamy też, aby siedziba agenta była oznakowywania naszym logiem, ale oczywiście wspieramy takie decyzje, uznając, że ułatwia to wspólne przedsięwzięcia marketingowe — dodaje.

Ultra Portal dla agenta
Decydując się na współpracę z agencją otwierasz sobie drzwi do lepszej przyszłości oraz stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.— Organizujemy dla agentów cykliczne szkolenia licencyjne, produktowe i warsztatowe, które prowadzą wysokiej klasy, doświadczeni fachowcy. Dzięki temu agenci są zawsze na bieżąco z nowymi produktami, poszerzają wiedzę merytoryczną, poznają nowe techniki sprzedażowe — mówi Anna Piotrowska, specjalista ds. administracji i marketingu "Ultra Ubezpieczenia".

Do dyspozycji agentów jest także Ultra Portal dla Agenta, gdzie znajdują się niezbędne w codziennej pracy: nowości produktowe, aktualności merytoryczne, druki i formularze do pobrania, kontakty do Opiekunów z Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu wejdź na stronę http://ultra-ubezpieczenia.pl i kliknij w zakładkę "Dołącz do zespołu" (http://ultra-ubezpieczenia.pl/wspolpraca/).Szukasz ubezpieczenia?
Co robisz, gdy wygasa ci ubezpieczenie auta, mieszkania, upraw rolnych albo wszystkiego naraz? Najlepiej od razu zgłosić się do biur Ultra. Tam, w dogodnym dla ciebie terminie, przy aromatycznej kawie otrzymasz kilka symulacji ubezpieczeń twojego mienia. Pozostaje już tylko wybrać to najlepsze. W ofercie agencji są: ubezpieczenia komunikacyjne, domów, mieszkań, życia i zdrowia, firm, finansów, transportowe, a także rolne i upraw. Jeśli więc masz coś do ubezpieczenia, skontaktuj się właśnie z nimi. Na miejscu (lub telefonicznie) trzymasz pełną informację i bez stresu oraz straty czasu załatwisz sprawę od ręki. I to na najwyższym ultra poziomie.

— Zaufało nam już ponad 41 tysięcy osób. Tylu klientów regularnie korzysta z naszych usług. Oferujemy produkty ponad 30-tu wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom ultra skuteczną i celową ochronę przy optymalnej składce — wyjaśnia Anna Piotrowska.

Klienci zadowoleni są przede wszystkim z kompleksowej obsługi: monitorowania czasu trwania polisy, każdorazowego wyszukiwania najatrakcyjniejszych ofert, informowania o aktualnych promocjach lub dodatkowych możliwościach rozszerzenia zakresu ochrony ubezpieczeniowej.

Gdzie szukać?
Kontakt z agencją i z agentami jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę http://ultra-ubezpieczenia.pl Jeśli szukasz oferty, kliknij w zakładkę "Zapytaj o ofertę" http://ultra-ubezpieczenia.pl/kontakt/.

Ultra pomoc i wsparcie
Dzięki takim agencjom jak olsztyńska "Ultra Ubezpieczenia" zmianie ulega stereotyp "zimnego" agenta, któremu zależy wyłącznie na pieniądzach. Otóż nieprawda!

ULTRA WSPÓŁPRACOWNICY wspierają i współfinansują wiele imprez sportowych i kulturalnych, włączają się w akcje charytatywne. Firma jest sponsorem drużyny koszykówki Stomilu Olsztyn (obecnie II Liga), wsparła akcję ,,Bieg na sześć łap Junior" skierowaną do małych Pacjentów Szpitala Psychiatrycznego cierpiących na depresję. "Ultra Ubezpieczenia" wspierają regularnie także Polski Związek Wędkarski w organizacji zawodów dla dzieci oraz młode talenty w Art Snow promującym twórczość studentów Wydziału Sztuki oraz Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Ultra rodzina
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, odwiedź firmowy fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/UltraUbezpieczenia). Tu, w postach pt.: Ultra rocznica, Ultra radość, Ultra imieniny, Ultra nowości, Ultra agent - celebrowane są imieniny, narodziny dzieci, a także sukcesy agentów i całego teamu. Teraz i ty możesz zostać członkiem tej super Ultra rodziny. Nie przegap tego!
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bob Zieliński #2325257 | 37.190.*.* 11 wrz 2017 13:07

  Portal, Olsztyn.wm.pl tu licza sie reklamy, nie fakty...

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. GMO 10% #2323946 | 81.190.*.* 9 wrz 2017 11:06

  Dziś juz wszystko jest ultra

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages