Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Atrakcja Warmii i Mazur – skakanie na trampolinach w 7 Jump Street

2017-07-14 14:37:11 (ost. akt: 2017-07-14 14:41:32) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Park Trampolin

Dla dużych i małych miłośników skakania na trampolinach park 7 Jump Street przedłuża promocję cenową. Do końca wakacji w tym parku trampolin wyskaczesz się do woli w niższych, promocyjnych cenach.

Ponieważ póki co lato nie sprzyja rozrywkom na świeżym powietrzu park trampolin 7 Jump Street zaprasza wszystkich spędzających wakacje w Olsztynie do zabawy w tym wyjątkowym miejscu. Tylko tu znajdziecie około sto różnej wielkości trampolin dla dużych i małych, a do tego dwa baseny z gąbkami. A co najważniejsze - nad bezpieczeństwem bawiących się w 7 Jump Street osób czuwa wykwalifikowana kadra, która dba o to, by bez odpowiedniego pakietu wiedzy i solidnej rozgrzewki nikt nie wszedł na trampoliny.

Do końca sierpnia park trampolin postanowił przedłużyć promocję cenową i pół godziny skakania kosztuje teraz 12 zł, a godzina - 18 zł. Za 90 minut szaleństw na trampolinach do końca wakacji w 7 Jump Street zapłacicie 27 zł, zaś za 120 minut - 36 zł. Dodatkowym bonusem jest to, że do każdego biletu park dodaje gratis 10 minut zabawy. Tak korzystnej oferty cenowej nie ma żaden inny park trampolin w tej części kraju!

Przypominamy także, że w 7 Jump Street można organizować urodzinki dla dzieci. Na pakiet urodzinowy park trampolin także wprowadził promocję i teraz imprezę dla maluchów można tu zorganizować już za 349 zł. W tej cenie do 10 dzieci będzie się bawić pod okiem animatora przez dwie godziny! Park zapewnia także urodzinowy tort, sok oraz możliwość tańszego zakupu przekąsek.

Zapraszamy!

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages