środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Jest metoda na boreliozę! Nie musisz już cierpieć

2017-07-14 00:22:00 (ost. akt: 2017-07-14 09:05:43) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Borelioza jest paskudną, podstępnie działającą chorobą. Najczęściej odkleszczową. Niekiedy nawet nie wiemy, że ukąsił nas ten maleńki pajęczak. Powoduje szereg objawów, które odbierają radość życia. Obecnie w Polsce coraz większą popularnością cieszą się Centra Terapii Boreliozy BioRife, w których można uzyskać realną pomoc w walce z tą chorobą. W Olsztynie Oddział BioRife mieści się przy ul. Żeromskiego 2/2.

Ukłucie kleszcza nie boli, gdyż razem ze śliną wstrzykuje on nam substancje przeciwbólowe. To dlatego tak wiele ukąszeń pozostaje niezauważonych. Jednak jeśli od jakiegoś czasu masz bóle stawowo-mięśniowe, kołatanie serca, jesteś stale zmęczony – zgłoś się do Centrum Terapii Boreliozy BioRife w Olsztynie, bo być może cierpisz na tę właśnie chorobę.

W Polsce działają już są cztery takie centra – jedno w Słupsku, drugie w Szczecinie, trzecie w Olsztynie przy ul. Żeromskiego 2/2, czwarte rusza 01 września w Krakowie.

Centra założyli inż. Tomasz Kawałkowski i lekarz Radosław Bałaj. Obaj wcześniej chorowali.

Pan Tomasz trafił do szpitala z podejrzeniem udaru - miał problemy z mową, chodzeniem i niedoczulicę, poważne kłopoty z krótką pamięcią. Badanie krwi w kierunku boreliozy wykazało chorobę. Pacjent dostał receptę antybiotykową, ale były przeciwwskazania, więc szukał innego ratunku. Po naradzie z lekarzem kupił maszynę Rife'a i przez wiele miesięcy uczył się ją programować. Metodę wypróbował na sobie. Dzisiaj nie ma żadnych objawów. Postanowił więc pomagać innym.

Przypadek dr. Radosława Bałaja był nieco inny - leczony antybiotykami, nie przestał szukać alternatywy w walce z tą trudną i dającą wiele objawów chorobą. Dziś czuje się znacznie lepiej i zdecydował się zaangażować z Tomaszem Kawałkowskim w rozwój centrów terapii BioRife. - Lekarz, który sam doświadczył choroby, dużo lepiej rozumie pacjenta. Nawet, gdy chory wie o boreliozie, nierzadko odbija się od służby zdrowia. Ta choroba to złożony problem medyczny i rutynowe myślenie przeszkadza w jego rozwiązaniu – podkreśla dr Bałaj.

Masz objawy – zgłoś się do Centrum

Jeśli masz opisane wyżej objawy i nie pomogło ci dotychczasowe leczenie, zgłoś się do Centrum Terapii Boreliozy BioRife np. w Olsztynie. Po bezpłatnej konsultacji nastąpi terapia urządzeniem Rife'a wytwarzającym precyzyjnie ustawione, całkowicie bezpieczne pole elektromagnetyczne o zmiennej, wcześniej programowanej częstotliwości. Zalecanych jest 15-20 zabiegów, jeden 3,5-godzinny kosztuje 150 złotych. Terminy zawsze są dostosowane do możliwości czasowych chorego. Terapia trwa 2-2,5 miesiąca.

Pani Danucie z Kostrzynia terapia pomogła. - To jest ulga nie do opisania. Nie mam bólu, mogę odwracać głowę, chodzę po schodach, dużo lepiej widzę, zniknęły zawroty, nie jestem ciągle zmęczona. Teraz wiem, że znowu żyję — mówi.

Borelioza działa podstępnie
Nie trzeba lasu, by ukąsił kleszcz - "wystarczą" park lub trawnik.
Gdy zaczynamy źle się czuć, często nie pamiętamy ukąszenia: rumień po nim pojawia się tylko w połowie przypadków. Wiele nerwic i depresji wynika z nierozpoznania boreliozy; chorzy bywają posądzanie o hipochondrię.

Najczęstsze stany: przewlekłe zmęczenie, kłopoty z pamięcią i koncentracją, obniżenie nastroju, bóle mięśniowo-stawowe.

2015 rok - 13.625 zachorowań w Polsce, 2016 rok – 21.220.

Bezpłatne konsultacje lekarskie w Olsztynie

W dniach 24 i 25 lipca 2017 roku, konsultacje z lek. med. Radosławem Bałaj dotyczące chorób odkleszczowych będą bezpłatne. Na konsultacje można umawiać się telefonicznie pod numerem 513 061 157. Konsultacje odbywać się będą w godzinach 9:30-19:00 w Oddziale przy ul. Żeromskiego 2/2 w Olsztynie.

Kontakt
e-mail: olsztyn@biorife.pl
rejestracja telefoniczna: 513 061 157
Adres: ulica Żeromskiego 2/2, 10-350 Olsztyn
www.biorife.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Ela #2328978 | 77.95.*.* 15 wrz 2017 21:02

  Mam zapytanie, do kogoś, kto leczył się ta metoda, czy jest zadowolony

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages