środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

W nowoczesnym salonie poczujesz się jak w przytulnym domu

2017-03-18 00:00:00 (ost. akt: 2017-03-17 15:13:53) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Przenieśmy się na chwilę w niedaleką przyszłość. Wyobraźmy sobie, że umowy za telefon czy internet przedłużamy w przytulnym miejscu, a miła atmosfera sprawia, że czujemy się jak w domu. A teraz powróćmy do 2017 r. i... mamy to samo. Wystarczy odwiedzić nowoczesny salon Smart Store Orange w Olsztynie.

W Olsztynie otwarto pierwszy Smart Store Orange. Jest to nowoczesny salon, który oferuje kompleksowe usługi zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i domu. Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się 16 marca w Galerii Warmińskiej. Od progu wszystkich powitała miła obsługa w recepcji. Już pierwsze kroki po nowo otwartym salonie wprawiły w zdumienie. W tym miejscu nowoczesność i technologia zgrabnie mieszają się z przytulną, rodzinną atmosferą.

Tu każdy chętny mógł dotknąć, obejrzeć i przetestować interesujący go smartfon, tablet, smartwatch, kamerę lub inny sprzęt czy gadżet.

– Bardzo się cieszę, że mogę zaprosić mieszkańców Olsztyna do Smart Store Orange. Można tu w nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni testować smarfony i tablety, skorzystać z pomocy doradców, obejrzeć i wypróbować atrakcyjne akcesoria telefoniczne. Jestem przekonana, że mieszkańcom Olsztyna, zainteresowanym usługami telekomunikacyjnymi spodoba się to nowoczesne miejsce i będą jego częstymi gośćmi – powiedziała Renata Ćwierzeń, dyrektor komercyjny.

Przestrzeń Smart Store została podzielona na 3 strefy: Dom, Firma i Rozrywka. Nawiązuje to do codziennych sytuacji, w których towarzyszy nam technologia. W pierwszej strefie klienci mogą zapoznać się z ofertą dla domu, czyli telewizją, internetem czy nowoczesnym zabezpieczeniem domu, np. przed powodzią. W kolejnej strefie każdy przedsiębiorca znajdzie pełną ofertę dla całej firmy. Z kolei ostatnia strefa to istny raj dla graczy. Każdy fan gier może rozsiąść się na wygodnej kanapie i pograć w gry na PlayStation 4 oraz wypróbować możliwości smartfonów i tabletów. Powstała ona głównie z myślą o dzieciach, ale jak zapewnia obsługa, nawet dorosły będzie mógł przenieść się do wirtualnego świata.

Jednak Smart Store to nie tylko sklep, ale też... domowy salon. Bo w środku nie znajdziemy tradycyjnych biurek i stanowisk obsługi, personel podąża za klientem do strefy, którą sam wybierze. W każdej z nich można kupić wybrany gadżet lub dokonać bezgotówkowej płatności. – Niemal 80 proc. naszych klientów swoją podróż zaczyna online. Stąd też pomysł na to, żeby każdy mógł najpierw wypróbować sprzęt, aby miał 100-procentową pewność, że to jest ten wymarzony sprzęt – wyjaśnia Renata Ćwierzeń. – Główna ideą Smart Store Orange było to, żeby każdy klient poczuł się jak u siebie w domu. Chcemy udowodnić, że technologię można połączyć z miłą, rodzinną atmosferą w przytulnym otoczeniu – dodaje.

Udogodnieniem jest również fakt, że przy kasie można opłacić nie tylko rachunki Orange, ale również te za gaz czy prąd. Z kolei przy recepcji każdy sam, bez angażowania konsultanta, będzie mógł załatwić najprostsze sprawy, np. poprawić dane, sprawdzić wysokość rachunku, doładować telefon czy sprawdzić aktualną ofertę, a ta jest bogata.

W Smart Store możemy kupić pakiet Orange Love, składający się z telefonu komórkowego, stacjonarnego, szybkiego internetu i telewizji. Możemy też kupić najszybszy internet światłowodowy, który od miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. W Olsztynie z tego superszybkiego internetu może już korzystać aż 25 tys. gospodarstw domowych, m.in. mieszkańcy Osiedla Generałów, Pojezierza, Os. Mlecznego, Podgrodzia, Pieczewa czy Os. Kętrzyńskiego. Orange do końca 2018 r. pod światłowód planuje podłączyć kolejne 30 tys. gospodarstw. Teraz z usługi tej korzysta już 1200 klientów. Jeśli również masz dość powolnego internetu, odwiedź Smart Store Orange i ciesz się technologią przyszłości już teraz.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages