Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Miasto zaprasza na konsultacje przed konkursem na działania kulturalne

2017-03-09 09:54:34 (ost. akt: 2017-03-09 11:29:00)

Autor zdjęcia: UM Olsztyna/Marcin Kierul

Urząd Miasta przypomina, że trwa nabór wniosków w konkursie dla organizacji pozarządowych. W puli konkursowej znajduje się aż 480 tys. złotych, które miasto przekaże m.in. na organizację wydarzeń kulturalnych i promowanie lokalnej twórczości.

Organizacje zainteresowane przygotowaniem projektu i złożeniem wniosku konkursowego, mogą skorzystać z konsultacji organizowanych przez miasto. Spotkanie odbędzie się w piątek (10 marca) między godz. 14 a 17 w Planecie 11. - Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat warunków składania ofert oraz skonsultować napisany projekt - tłumaczy Izabela Sowa-Dudulewicz, z Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków.

Wszelkich informacji zainteresowanym, udzielać będzie Monika Michniewicz, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Organizacji Pozarządowych Monika Michniewicz oraz Gabriela Konarzewska, dyrektor Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków Urzędu Miasta i pracownicy tego departamentu.

Jak ujawnia Urząd Miasta w puli konkursowej znajduje się 480 tys. złotych. Pieniądze będą przeznaczone na organizację wydarzeń kulturalnych (200 tys. zł), edukację kulturalną, (190 tys. zł), promowanie lokalnej twórczości i debiutów artystycznych (50 tys. zł) oraz popularyzację różnorodności kulturowej Olsztyna (40 tys. zł).

Jak podkreślają urzędnicy, w tym roku dodatkowo punktowane będą przedsięwzięcia, które mają być organizowane w obszarze olsztyńskiej starówki. Oferty trzeba składać w wersji elektronicznej do 16 marca (godz. 23:59), a dzień później do godz. 12 w wersji papierowej w Urzędzie Miasta. Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj![/i]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages