środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Wpadli przez rozbój i monitoring

2017-02-28 06:42:49 (ost. akt: 2017-02-28 09:56:40)

Autor zdjęcia: Straż Miejska w Olsztynie

W czwartek (23.02) dzięki czujności funkcjonariuszy udało się złapać mężczyzn, którzy dopuścili się rozboju na ul. Partyzantów. Strażnik miejski dzięki monitoringowi namierzył sprawców. Na miejsce wysłano partol. Nie obyło się bez pościgu, ale wszyscy sprawcy zostali zatrzymani i rozpoznani przez osobę pokrzywdzoną.

Namierzeni sprawcy próbowali uciekać, ale nie udało im się daleko dobiec. W czwartek operatorzy monitoringu miejskiego zostali poinformowani, że przy ulicy Partyzantów doszło do rozboju i uciekli z miejsca zdarzenia. Strażnik miejski, który przeprowadził obserwację przez kamery ustalił, gdzie udali się sprawcy. Kiedy wysłano tam patrol, próbowali uciekać. Ostatecznie funkcjonariusze złapali ich w galerii handlowej.

Złapani sprawcy zostali rozpoznani przez osobę pokrzywdzoną i przewiezieni do Komendy Miejskiej Policji. Jak się okazało, jeden z mężczyzn był osobą poszukiwaną.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Cjalis #2191484 | 81.15.*.* 28 lut 2017 10:22

    "W czwartek operatorzy monitoringu miejskiego zostali poinformowani, że przy ulicy Partyzantów doszło do rozboju i uciekli z miejsca zdarzenia." - operatorzy uciekli z miejsca zdarzenia? Fajnie, że wm.pl zatrudnia niepełnosprawnych do pisania tekstów, ale może wypadałoby taką osobę nieco skontrolować? Bo tak cała redakcja wystawiana jest (po raz tysięczny) na pośmiewisko.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages