Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Zamieszkaj w Tęczowym Lesie

2017-01-10 13:03:24 (ost. akt: 2017-01-10 13:13:19)

Czy warto wynajmować mieszkanie, skoro możesz kupić własne, a spłata kredytu i inne opłaty będą cię kosztować o 400 zł mniej niż wynajmowanie? Gdzie kupić takie mieszkanie? Na osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie.

Chcesz mieszkać nad jeziorem? Chcesz mieszkać blisko lasu? A może chcesz mieć taras z widokiem na wschody i zachody słońca? Kup mieszkanie na osiedlu Tęczowy Las w Olsztynie. Inwestycję realizuje Polnord.

Osiedle znajduje się w urokliwym miejscu nad jeziorem Bartąg. Blisko i zarazem daleko od zgiełku stolicy Warmii i Mazur. W ofercie dewelopera znajdują się mieszkania w kameralnym czteropiętrowym budynku nr 8. Do wyboru mamy od kawalerek (35 m kw.) aż po duże apartamenty (do 102 m kw.) Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy, a te zlokalizowane na parterze – duże, nawet ponad 130-metrowe ogrody. W „ósemce“ są także mieszkania z antresolami oraz dwupoziomowe, o wysokości pomieszczeń od 2,71 do niemal 6 metrów. Miejsca parkingowe zapewnione są w garażu podziemnym lub naziemnym. Na dzieci czeka bezpieczny plac zabaw, a na młodzież i dorosłych boisko do siatkówki, gdzie będzie można rozgrywać rodzinne lub sąsiedzkie turnieje. Zakończenie budowy budynku nr 8 planowane jest na I kwartał 2018 r.

Ważne są finanse. Tu sprawa jest prosta — przyszli mieszkańcy “ósemki” mogą skorzystać z preferencyjnych warunków kupna mieszkania. — Podam konkretny przykład — za 2-pokojowe mieszkanie o wartości 218.738,20 zł miesięczna rata kredytu wyniesie 848,25 zł (przy założeniu kredytu na 30 lat z oprocentowaniem 3,63%, wkładem własnym w wysokości 4.300 zł i dopłatą w MdM rzędu 15%). Dodajmy do tego miesięcznie ok. 300 zł na rachunki i otrzymamy opłaty w wysokości ok. 1050-1150 zł. Jeśli wynajmiemy to samo mieszkanie, zapłacimy miesięcznie ok. 1500 zł. Co bardziej się opłaca? Oczywiście mieć własne mieszkanie i płacić 400 zł mniej — wyjaśnia Wioletta Kleniewska, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu Polnordu. Warto zdecydować się na kupno już teraz, bo to jedna z ostatnich szans na skorzystanie z programu MdM z puli środków przeznaczonych na lata 2017 i 2018.

Wróćmy jeszcze do “ósemki” — budynek to prawdziwa rodzinna enklawa. Ustawne salony i sypialnie na planach kwadratu i prostokąta ułatwią ciekawe wykończenie mieszkania. Osoby szukające unikalnych rozwiązań także znajdą coś dla siebie. To z myślą o nich zaprojektowano wyjątkowe dwupoziomowe lokale o wysokości nawet do 6 m. Widok z okna na malownicze zachody słońca nad jeziorem z pewnością pozwoli odpocząć po pracowitym dniu. Osiedle otaczają zielone tereny. Znajdują się tu wymarzone szlaki spacerów i wycieczek rowerowych. Mieszkańcy będą mogli więc aktywnie spędzać czas z całą rodziną, a wędkarzy skusi na pewno pobliskie jezioro.

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania zapraszamy do kontaktu z doradcami, którzy wyjaśnią wszystkie wątpliwości związane z wyborem własnego M. Ponadto na tym spotkaniu możesz porozmawiać o kredycie hipotecznym, gdyż od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-18.00 oraz w sobotę w godz. 10.30-12.30 w biurze sprzedaży, ul. Tęczowy Las 5 w Olsztynie, odbywają się dyżury doradców finansowych. Więcej informacji na stronie inwestycji: www.teczowylas.polnord.pl, tel.: 89 555-22-22.
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages