środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Przedstawiciele ambasady Austrii odwiedzili Olsztyn

2016-12-07 20:01:16 (ost. akt: 2016-12-07 15:53:22)

Autor zdjęcia: Urząd Miasta Olsztyna

W środę (7 grudnia) urzędnicy z Olsztyna spotkali się z przedstawicielami ambasady Austrii. Goście mieli okazję zapoznać się z walorami stolicy Warmii i Mazur oraz danymi dotyczącymi olsztyńskiego rynku nieruchomości komercyjnych.

Podczas spotkania, przedstawiciele miasta zaprezentowali gościom walory Warmii i Mazur oraz bogaty kapitał ludzki, który zdaniem urzędników jest podstawowym atutem Olsztyna. - Dostęp do ambitnych i dobrze wykształconych pracowników stanowi ważny argument przy podejmowaniu decyzji o lokalizacji inwestycji - mówiła kierownik ds. promocji gospodarczej i obsługi inwestora, Agnieszka Szczyglińska-Szuchnik.

Goście z ambasady zapoznali się także z informacjami na temat olsztyńskiego rynki nieruchomości komercyjnych. W drugiej części spotkania, delegacja Austrii zaprezentowała przykłady swojej dotychczasowej działalności w naszym kraju o raz firmy z austriackim kapitałem, które działają w Polsce.

- Naszą wizytę planowaliśmy już od lipca. Bardzo się cieszymy z tego spotkania - mówił doradca ambasadora Austrii w Polsce, Karl Schmidt.

Źródło: UM Olsztyna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages