środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Rowerem i kajakiem po Olsztynie. Powstanie specjalny informator

2016-12-02 14:37:15 (ost. akt: 2016-12-02 15:45:58)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: mat. Olsztyn Aktywnie

By móc w pełni wykorzystać potencjał walorów naturalnych i rozbudowaną infrastrukturę sportową Olsztyna, miasto przygotuje specjalny informator dotyczący turystyki rowerowo-kajakowej.

Przygotowywany informator powstaje z myślą nie tylko o turystach, ale także o mieszkańcach Olsztyna i okolic. By oferta w pełni zaspokajała potrzeby, Biuro Promocji Urzędu Miasta zachęca wszystkich mieszkańców do jej współtworzenia.

— Zapraszamy do udziału wszystkie podmioty związane z turystyką rowerowo-kajakową, funkcjonujące na terenie Olsztyna — mówi Krzysztof Otoliński, dyrektor biura. Swoje propozycje mogą zgłaszać serwisy, sklepy, wypożyczalnie sprzętów oraz wszelkie podmioty, organizujące na przykład spływy kajakowe lub rajdy rowerowe.

Jeśli chcecie by i wasza propozycja trafiła do informatora, wystarczy do końca 2016 roku przesłać swoje zgłoszenie na adres e-mail: promocja@olsztyn.eu. Jak podaje Urząd Miasta w zgłoszeniu należy umieścić: nazwę podmiotu, dane teleadresowe (adres, telefon / fax, adresy e-mail i strony internetowej) oraz krótki opis oferty (bez cenników).

Źródło: UM Olsztyna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages