środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

"DOTYKAM = WYGRYWAM" w Chilli atelier brafittingu

2016-10-02 00:00:00 (ost. akt: 2016-10-03 08:46:37) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Rak piersi co roku zabija kilka tysięcy kobiet. Październik jest miesiącem walki z tą chorobą. Wpływ na nasze zdrowie mają geny, styl życia, ale także to, co najbliżej ciała, czyli bielizna. Dobrze dobrane, nieuciskające biustonosze gwarantują kobiecie komfort – utrzymują i podnoszą piersi odciążając kręgosłup i modelując sylwetkę.

Październik w “Chilli atelier brafittingu”
Październik jest miesiącem kobiet. W całej Polsce ruszają kampanie profilaktyczne oraz akcje, które zwracają uwagę na konieczność wykonywania regularnych badań profilaktycznych piersi.
"Dotykam=Wygrywam" to kampania, w którą włączyły się salony z bielizną "Chilli atelier brafittingu" znajdujące się w Olsztynie, Mławie i Ostródzie.

Stary biustonosz weź ze sobą

W ramach kampanii, przez cały październik właśnie w tych salonach wystawione będą "Kosze na Biustonosze", do których trafią stare, zniszczone lub po prostu źle dobrane staniki. - W naszym salonie za każdy taki biustonosz klientka dostanie 20 zł rabatu na nowy stanik - zapewnia Joanna Margalska, właścicielka sieci sklepów "Chilli atelier brafittingu". - Zależy nam na tym, aby tych staników było jak najwięcej, gdyż każdy trafi do recyklingu, a uzyskane w ten sposób pieniądze wesprą m.in. działalność stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny - dodaje Joanna Margalska.

W salonach odbywać się będą także eventy i szkolenia, a profesjonalne brafitterki uczyć będą panie jak poprawnie badać piersi oraz dobrze dobrać biustonosz.

Kto zadba o ciebie najlepiej? Tylko ty sama!

- Kto zadba o ciebie najlepiej? - pyta Joanna Margalska i zdecydowanie odpowiada - Tylko ty sama! To prawda. Wszyscy jesteśmy zabiegani, a kobiety szczególnie - dom, rodzina, praca zawodowa. Natłok obowiązków sprawia, że zapominamy o sobie. - Dlatego w październiku mówimy "STOP"! Musimy znaleźć czas dla siebie, zadbać o swoje zdrowie. Jesteśmy potrzebne naszym bliskim, mamy dla kogo żyć. I zakupy, np. nowego biustonosza, są do tego świetną okazją. Zapraszam do odwiedzenia naszego salonu "Chilli atelier brafittingu" w Olsztynie przy ul.Kościuszki 92/8u (Park Centralny), gdzie 7 października o godz. 16.30 odbędzie się pierwszy event, w czasie którego powalczymy o zdrowie kobiet. Zachęcam też do przewietrzenia szuflad z bielizną i przyniesienia ze sobą starych staników. "Kosze na biustonosze" czekają – zapewnia Joanna Margalska.

"Chilli atelier brafittingu" jest członkiem Stowarzyszenia Polskiego Brafittingu. Warto skorzystać z wiedzy i pracy najlepszych brafitterek w kraju.

Rabaty to nie wszystko


W czasie wspomnianych spotkań propagowana będzie nie tylko akcja "Dotykam=Wygrywam", ale także wiedza na temat profilaktyki raka piersi i samobadania. Każda z pań, która w październiku odwiedzi salon "Chilli atelier brafittingu"otrzyma pakiet informacji jak się badać, na co zwrócić uwagę w czasie samobadania, a także czym się kierować przy wyborze bielizny i dlaczego tak ważny jest dobór idealnego stanika.

- Nieważne ile masz lat - 18, 40, 60 czy 80. W każdym wieku trzeba dbać o zdrowie. Pamiętajmy, że nie każdy guzek jest rakiem, ale też nie wolno bagatelizować żadnej zmiany - podkreśla Joanna Margalska, właścicielka salonu "Chilli atelier brafittingu" .

Kampania "Dotykam=Wygrywam" rusza 1 października. Jej głównym organizatorem jest marka "Panache". Eventy w olsztyńskim salonie "Chilli atelier brafittingu" odbędą się 7 i 21 października, przy ul. Kościuszki 92/8u, o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!

Przez cały październik zapraszamy także do salonów w Mławie i Ostródzie.
* Mława, ul.Wigury 4d (naprzeciwko Domu Handlowego)
* Ostróda, ul. Jana III Sobieskiego 3C/52 (Białe Koszary).

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na nasz Fanpage:
https://www.facebook.com/bieliznachilli/

lub odwiedź stronę internetową:
www.bieliznachilli.pl

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages