Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Załatw sprawę urzędową bez wychodzenia z domu!

2016-09-26 00:01:00 (ost. akt: 2016-09-26 10:36:12) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: dreamstime

Wyobraźmy sobie, że długie kolejki w urzędzie miasta to przeszłość. Czekanie na swoją kolej nawet kilka godzin odeszło już w zapomnienie. Dlaczego? Odpowiedzią jest Cyfrowy Olsztyn. Sprawdź czy to rzeczywiście działa na www.cyfrowy.olsztyn.eu i wygraj laptopa!

Nikt nie lubi tracić czasu w urzędowych kolejkach. Na szczęście dzięki elektronicznym usługom Olsztyna życie stało się łatwiejsze, a nudne oczekiwanie można uznać za przeszłość.

- Coraz częściej korzystamy z przyjaznych rozwiązań komunikacji elektronicznej - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - E-usługi to duże ułatwienie i istotna oszczędność czasu. Zachęcam do korzystania ze specjalnie przygotowanych narzędzi, ułatwiających kontakt z urzędem. Nie mam wątpliwości, że szybko docenicie ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo i szybkość obsługi – dodaje.

Korzystanie z elektronicznych płatności wiąże się z wieloma korzyściami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko mamy stały dostęp do informacji o płatnościach, ale przede wszystkim zaoszczędzimy czas, a sprawy urzędowe załatwimy bez wychodzenia z domu. Czasy kolejek w urzędzie raz na zawsze możemy uznać za zakończone.

On-line można również zgłosić pracę geodezyjną, sprawdzić status załatwianej sprawy, a nawet zająć miejsce w elektronicznej kolejce! Od tej pory nie musimy spędzać wielu godzin w urzędzie, czekając na wizytę w Wydziale Podatków i Opłat, Biurze Obsługi Klienta czy Wydziale Komunikacji.

Na portalu Urzędu Miasta znaleźć można dodatkowo informacje dotyczące bezpieczeństwa w Olsztynie. Dzięki platformie mamy dostęp do bieżących komunikatów na temat bezpieczeństwa w mieście, a także szybki dostęp do najważniejszych telefonów w razie jakiegokolwiek zagrożenia.

Nie zapominajmy, że Olsztyn to także miasto turystyczne. By ułatwić turystom i mieszkańcom obejrzenie najciekawszych atrakcji miasta Kopernika oraz umożliwić udział w ciekawych

imprezach powstał portal internetowy. Zawiera on kompendium wiedzy, gdzie można coś dobrego zjeść, przyjemnie spędzić czas i dobrze wyspać. Ci którzy nie mają jeszcze planu wycieczki po stolicy Warmii i Mazur, mają gotowe podpowiedzi jakimi trasami należy się udać.

Wystarczy zapisać się na bezpłatny newsletter urzędu i najistotniejsze informacje otrzymywać za darmo na własną skrzynkę mailową.

To nie koniec udogodnień, bo jest jeszcze Platforma Konsultacji Społecznych. Dzięki niej mieszkańcy mają możliwość podzielenia się pomysłami dotyczącymi funkcjonowania miasta.

Te wszystkie udogodnienia znajdziecie w jednym miejscu. Wpisując adres www.cyfrowy.olsztyn.eu przeniesiony zostaniesz na stronę, która "za rekę" poprowadzi Cię do celu.

Ale to nie wszystko! Na stronie edeklaracje.olsztyn.eu dostępna jest gra memo, która zarazem jest zadaniem konkursowym. Osoby, które najszybciej rozwiążą zagadkę, polegającą na zapamiętaniu położenia obrazków i łączeniu je w pary, mogą wygrać laptopa DELL Inspiron 2w1 oraz dwa tablety Samsung Galaxy Tab S2. W grę można zagrać tutaj

http://m.wm.pl/2016/03/orig/logo2-300473.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages