Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Oceń swoją władzę. Daj TAK albo NIE!

2016-09-05 09:41:04 (ost. akt: 2016-10-17 20:13:12)

TAK czy NIE dla władzy? O tym każdy musi zdecydować sam, głosując na TAK albo na NIE. Głosowanie trwa tylko do 17 października. Czasu na decyzję, kogo ocenić pozytywnie, a kogo negatywnie nie ma więc zbyt wiele.

Przypomnijmy: czytelnicy oceniają radnych, prezydentów, burmistrzów, wójtów i starostów, przyznając im głos na "tak" lub na "nie".
Poprzez głosowanie, które potrwa do 17 października wybierzecie Państwo najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.
Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą konkurowali ze sobą tylko na poziomie regionalnym. Tu także przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta, burmistrza, wójta oraz starosty i radnego wojewódzkiego.
Wyniki ogłosimy na łamach tygodników lokalnych oraz w Gazecie Olsztyńskiej.
Laureatów powiatowych plebiscytu "Tak czy nie dla władzy" zaprezentujemy na łamach tygodników lokalnych, laureatów regionalnych poznamy na gali, podczas której wręczymy statuetki tym, którzy będą mieli największą różnicę między głosami na plus i na minus.

Na radnego miejskiego powiatu olsztyńskiego można zagłosować wysyłając pod numer 7248 sms o treści GO.TNM.x.tak lub GO.TNM.x.nie (gdzie x to numer przypisany samorządowcowi)

Na radnego gminy powiatu olsztyńskiego można zagłosować wysyłając sms pod numer 7248 o treści GO.TNG.x.TAK lub GO.TNG.x.NIE (gdzie x to numer przypisany samorządowcowi)

Na radnego powiatowego powiatu olsztyńskiego można zagłosować wysyłając sms pod numer 7248 o treści GO.TNP.x.TAK lub GO.TNP.x.NIE(gdzie x to numer przypisany samorządowcowi)

Na prezydenta, burmistrza, wójta, starostę i radnego wojewódzkiego zagłosuj tu:
>> Regulamin
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages