Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Poznajcie najlepsze szkoły jazdy!

2016-08-12 09:01:16 (ost. akt: 2016-08-12 09:18:01)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Najlepszą szkołą w powicie olsztyńskim w plebiscycie ,,ELka na 5 z plusem" okazało się Olsztyńskie Centrum Kształcenia. Natomiast na drugim i trzecim miejscu znalazły się Szkoła Nauki Jazdy Pasja oraz Centrum Nauka Jazdy.

W powiecie olsztyńskim w walce o tytuł najlepszej zmierzyło się 13 szkół nauki jazdy. Każda z nich dostawała liczne głosy od kursantów, byłych kursantów oraz znajomych i rodziny właścicieli szkół. Do samego końca nie było wiadomo, który z ośrodków zdobędzie pierwsze miejsce i tytuł ELki na 5 z plusem. Jak się okazało, w naszym powiecie największym zaufaniem wśród kursantów cieszy się Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr. inż. Jana Zdziarstka.
— Jesteśmy dumni, że kursanci docenili nas w ten sposób. Zawsze dbaliśmy o profesjonalne przygotowanie oraz bezpieczeństwo naszych kursantów i przyszłych kierowców. Teraz będziemy starać się, żeby poziom, który docenili głosujący, był jeszcze wyższy. Nie osiadamy na laurach — podkreślił Jan Zdziarstek.

Tytuł najlepszej szkoły jazdy w powiecie to tylko jeden z wielu licznych wyróżnień, jakie od samego początku istnienia otrzymało OSK. — Zostaliśmy m.in. siedem razy odznaczeni Medalem Europejskim — zaznacza Jan Zdziarstek. — Jesteśmy firmą rodzinną, z tradycjami. To jeden z naszych atutów — dodaje.
Z kolei Adam Zdziarstek, wiceprezes Olsztyńskiego Centrum Kształcenia podkreśla, że w ich ośrodku nawet najbardziej zestresowane osoby poradzą sobie za kierownicą. — Każdego nauczymy jeździć. Wystarczy odpowiednie podejście — mówi.

Drugie miejsce w powiecie olsztyńskim zajęła Szkoła Nauki Jazdy Pasja z Olsztyna. — To nie jest pierwszy taki sukces, jaki udało nam się osiągnąć. W 2012 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w plebiscycie Naszego Olsztyniaka ,,ELKA nad ELKAMI", a w rok później drugie miejsce w plebiscycie ,,Elka na piątkę z Plusem" — wspomina Arkadiusz Przybyszewski, właściciel Pasji.
Jak podkreśla, swoją szkołę postanowił otworzyć m.in. z pasji do nauki jazdy. — Specjalizujemy się w kategorii „B”. Mamy naprawdę wysoką zdawalność za pierwszym razem — mówi. — Dzięki temu oraz dobrej atmosferze, o którą dbamy podczas szkolenia, większość osób przychodzi do nas z polecenia. Często słyszą, że tu na pewno będzie dobrze, że ta szkoła spełni ich oczekiwania. A my oczywiście staramy się je spełniać na najwyższym poziomie — podkreśla.


W Pasji ważny jest także komfort samego prowadzenia. Dlatego właśnie szkoła dysponuje pięcioma wygodnymi fiatami punto z klimatyzacją, a najnowszy z nich jest z rocznika 2016.

Na trzecim miejscu w powiecie uplasowało się Centrum Nauka Jazdy z Olsztyna. W Centrum, które szkoli kierowców we wszystkich kategoriach, rocznie zdobywa nowe umiejętności ok. 500 osób. — Jest nam naprawdę miło, że zostaliśmy doceniani tyloma głosami! — cieszy się Justyna Lewczyk z Centrum. I dodaje, że misją Centrum jest przede wszystkim nauka prowadzenia, a nie umiejętności dojechania do celu. — Kursanci już po zdanym egzaminie muszą się czuć pewnie jako kierowcy. Nie chodzi o to, żeby dojechać z jednego punktu do drugiego. My uczymy ich, jak realnie poradzić sobie na drodze — zaznacza. Dla tych, którzy bardzo się stresują prowadzeniem auta, Centrum organizuje specjalne warsztaty radzenia sobie ze stresem na egzaminie.

Ewelina Zdancewicz-Pękala

Fot. Grzegorz Czykwin

1. Olsztyńskie Centrum Kształcenia mgr. inż. Jana Zdziarstka (z prawej) i jego syna Adama Zdziarstek zwyciężyło w rankingu powiatu olsztyńskiego plebiscytu na ,,ELkę na 5 z plusem’’
Fot. Grzegorz Czykwin

2. Drugie miejsce zajęła Szkoła Nauki Jazdy Pasja z Olsztyna Arkadiusza Przybyszewskiego
Fot. Przemysław Getka

3. Trzecie było Centrum Nauka Jazdy z Olsztyna, na zdjęciu Justyna Lewczyk
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages