Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Planetarium w Olsztynie z certyfikatem światowego serwisu turystycznego

2016-06-28 20:44:33 (ost. akt: 2016-06-28 20:48:55)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Największy na świecie serwis turystyczny TripAdvisor wyróżnił olsztyńskie Planetarium. Certyfikat jakości portalu przyznawany jest dzięki pozytywnym opiniom turystów, którzy odwiedzili dane miejsce.

Nie można pominąć tego wspaniałego obiektu zwiedzając Olsztyn — pisze Janina M. z Warszawy. Natomiast Zbigniew A. przyznaje: Uwielbiam planetaria, a to olsztyńskie jest świetne. Seans o planetach zaintrygował nawet moje dzieci tak, że były smutne, że tak szybko się skończył. Nie brakuje też pozytywnych ocen z Argentyny, Holandii, Niemiec albo Rosji.

W odpowiedzi na pozytywne recenzje turystów portal TripAdvisor przyznał Planetarium w Olsztynie certyfikat jakości.

— W portalu jesteśmy zarejestrowani już od kilku lat — przyznaje dyrektor Olsztyńskiego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego, Jacek Szubiakowski. — Uznaliśmy, że należy wykorzystać ten portal do informowania o naszej ofercie. W ten sposób można dotrzeć dotrzeć do ogromnej społeczności turystów i podróżnych. Poza rejestracją nie prowadziliśmy specjalnej kampanii informacyjnej, tym bardziej cieszy nas pozytywna ocena naszej pracy przez widzów odwiedzających nasze Planetarium. Zdobycie certyfikatu jakości umożliwia nam szersze działania promocyjne z wykorzystaniem portalu TripAdvisor. A certyfikat umieścimy na honorowym miejscu w Olsztyńskim Planetarium.

TripAdvisor jest miejscem umożliwiającym zaplanowanie podróży. Serwis udostępnia sprawdzone porady milionów podróżnych, udostępnia rezerwacje i wyszukiwanie miejsc noclegowych w dobrych cenach. Co miesiąc odwiedza go 340 milionów użytkowników. Portal składa się z niemal 50 stron i jest dostępny w prawie 30 wersjach językowych.

mat. pras.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages