Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Dziewczyna Lata 2016. Pierwszy etap - głosowanie zakończone

2016-06-17 08:00:00 (ost. akt: 2016-08-15 00:13:33)
Katarzyna Ścigała, Łęgajny, fot. archiwum prywatne

Katarzyna Ścigała, Łęgajny, fot. archiwum prywatne

Zakończył się pierwszy etap plebiscytu Dziewczyna Lata 2016. Która z pań została Dziewczyną Lata powiatu Olsztyńskiego? Które kandydatki przeszły do drugiego etapu? Jeszcze dziś opublikujemy wyniki!

Zakonczył się pierwszy etap plebiscytu Dziewczyna Lata 2016. Jeszcze dziś wszystko będzie jasne. Dowiemy się, która z pań została Dziewczyną Lata powiatu olsztyńskiego i które panie będą w drugim etapie.

Do etapu drugiego z powiatu olsztyńskiego zostanie zakwalifikowanych pięć kandydatek, które otrzymają największą liczbę głosów. Wejście do finału ma zapewnione także kandydatka, która znajdzie się wśród 15 dziewczyn z największą liczbą głosów w rankingu regionalnym, nawet jeśli będzie poza pierwszą piątką. Od Was zależy, które i ile reprezentantek powiatu olsztyńskiego będzie w drugim etapie!

Uwaga: do etapu drugiego kandydatki przechodzą razem z głosami, które uzyskały w głosowaniu na szczeblu powiatowym.


W etapie drugim zostanie wyłoniona Dziewczyna Lata 2016 „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, którą zaprezentujemy na okładce "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego". Nagrodą dla Dziewczyny Lata jest też voucher do hotelu Masuria. W pakiecie są dwa noclegi, dwa śniadania, dwie obiadokolacje i nielimitowane korzystanie ze strefy Wellness. Wszystko dla dwóch osób. Dodatkowo 12 kandydatek z największą liczbą głosów znajdzie się w kalendarzu na 2017 rok. Dziewczyna Lata 2016 ma oczywiście pierwszeństwo wyboru miesiąca, będzie też na okładce kalendarza.


Regulamin plebiscytu na Dziewczynę Lata 2016 znajdziesz tutaj >>>>
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages