Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Kolizja na Piłsudskiego w Olsztynie. Volvo uderzyło w skodę

2016-06-13 11:58:00 (ost. akt: 2016-06-13 12:18:58)

Autor zdjęcia: Czytelnik

Policjanci zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji do której doszło w poniedziałek rano na al. Piłsudskiego. Na miejscu cały czas trwa ustalanie dokładnych przyczyn zdarzenia.

Rano w pobliżu Planetarium przy al. Piłsudskiego w Olsztynie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Do kolizji doszło po godzinie siódmej. Jadący volvo z ulicy Narutowicza pojazd nie zastosował się do znaku i uderzył w jadącą od strony ul. Obiegowej skodę.

- Kierowcy zostali zabrani do szpitala. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego, dlatego zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja - informuje Anna Balińska z KMP Olsztyn.

Kierującemu volvo policjanci zatrzymali prawo jazdy.

kraw
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Rafał #2014106 | 5.173.*.* 21 cze 2016 12:51

  Twoje odszkodowanie za auto zostało zaniżone? Każą Ci przedstawiać faktury za naprawę ? Jest inne rozwiązanie. Odkupimy od Ciebie niedoszacowaną część odszkodowania. Ty dostajesz z góry pieniądze,a sami dochodzimy należności od ubezpieczyciela. Całkowicie darmowa weryfikacja. Skontaktuj się z nami 733_797_606_CrashPlus-Dopłaty do odszkodowań.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Kierowca #2010666 | 81.190.*.* 14 cze 2016 13:36

  Niedługo będą zabierać prawo jazdy za puszczenie bąka :(

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. i-o #2010404 | 109.241.*.* 13 cze 2016 23:21

  @2010040 ORMO było kiedyś, pętaku, teraz są panoszący się debile i bandyci drogowi oraz zwykli ludzie, którzy się boją o własne i swoich bliskich zdrowie i życie i którzy w bezsilności nagrywają ten bandytyzm i wysyłają tam gdzie trzeba, bo tylko tyle mogą zrobić, gdy to pseudopaństwo nie jest w stanie sobie poradzić z tematem, niczego nie ogarnia i ma wyj... na dzicz drogową i bezpieczeństwo obywateli. A co, czujesz niepokój, bo nie wiesz, kto jedzie za tobą i chodzisz obsrany, że któregoś dnia dostaniesz wezwanie do sądu?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Pol #2010300 | 188.146.*.* 13 cze 2016 20:54

  Ale dlaczego zatrzymali prawo jazdy skoro to bułatwi kolizja ? Czyżby poraz kolejny nadinterpretacja przepisów i milicyjny szeryfostwo? Dokąd zmierzamy ? Co myśmy zrobili że milicja może wszystko?

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. mieszkanka ulicy Narutowicza #2010085 | 37.47.*.* 13 cze 2016 16:20

  Skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne i nie jest to pierwsza kolizja w tym miejscu. Niestety służby odpowiedzialne za porządek i bezpieczeństwo w mieście najwyraźniej lekceważą sygnały mieszkańców. Osobiście zgłaszałam kilkunastokrotnie do Straży Miejskiej (inni mieszkańcy ul. Narutowicza również), że samochody parkujące przy ul. Piłsudskiego zasłaniają widoczność wyjeżdżającym z ulicy Narutowicza. Niestety bez rezultatów. Miałam nadzieję, że coś się zmieni po remoncie chodnika na tym skrzyżowaniu, niestety samochody jak parkowały kiedyś, tak parkują do dziś. Również w chwili kolizji na skrzyżowaniu w miejscu niedozwolonym stał zaparkowany czerwony samochód ograniczający widoczność (ciekawe, że o tym wzmianki w artykule nie było ?). Prosząc w Straży Miejskiej o skuteczną interwencję, a nie tylko odpowiedz „dobrze proszę Pani sprawdzimy.....” sygnalizowałam, że kiedyś dojdzie tu do nieszczęścia. ….I proszę, mało brakowało. Czy naprawdę musi się zdarzyć wielkie nieszczęście ? A wystarczyłoby kilka granitowych kul ze skrzyżowania Piłsudskiego z Kościńskiego (Plac Solidarności) przenieść na to skrzyżowanie ,żeby uniemożliwić pseudo kierowcom parkowanie w tym miejscu. Skręt z ulicy Piłsudskiego w Narutowicza jest również niebezpieczny, za sprawą wysokiego muru okalającego narożną posesję, ale jak rozumiem wybudowanie takiego muru jest zgodne z przepisami?. Proponuję władzom baczniej przyjrzeć się temu skrzyżowaniu i wsłuchać się w głosy mieszkańców a redaktorom gazety dokładnie zbadać sytuację przed napisaniem artykułu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Pokaż wszystkie komentarze (12)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages