Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Komu przyznacie Złotą Maseczkę i Złote Nożyce?

2016-05-24 14:01:58 (ost. akt: 2016-06-30 19:14:49)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Jeszcze kilka dni zostało do zakończenia plebiscytu na Złotą Maseczkę i Złote Nożyce. Olsztyńskie salony, zgłoszone do konkursu, są bardzo wysoko oceniane przez swoich klientów. Aż siedem z nich jest w top 10 w rankingach regionalnych w obu kategoriach.

Plebiscyt „Złote nożyce” i „Złota maseczka”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejszy salon fryzjerski i kosmetyczny w regionie. Laureatów powiatowych zaprezentujemy w tygodnikach lokalnych, najpopularniejsze salony w województwie przedstawimy na łamach "Gazety Olsztyńskiej".

Do tytułu najpopularniejszych salonów kandyduje obecnie 9 salonów fryzjerskich i 13 kosmetycznych z Olsztyna.
Siedem z nich jest w top 10 rankingu regionalnego w obu kategoriach. Salon Kosmetyczny Klub Piękna zajmuje obecnie drugie miejsce w kategorii Złota Maseczka, Salon Fryzjerski Fantazja zajmuje trzecie miejsce w kategorii Złote Nożyce. Inni liderzy rankingów w klasyfikacji wojewódzkiej w kategorii Złota Maseczka: Beloved Beauty Place (miejsce czwarte), Salon Urody Ecrii (miejsce piąte), i Twoje Pazury (miejsce szóste), a w kategorii Złote Nożyce: "Fryzjernia", Ewa Dutkowska (miejsce piąte) oraz FryStyler (miejsce dziesiąte). Dane wg stanu na 27 czerwca, na godz. 18.30.

Plebiscyt ,,Złote nożyce, czyli najpopularniejszy gabinet fryzjerski’’ i ,,Złota maseczka, czyli najpopularniejszy gabinet kosmetyczny” jest prowadzony w 19 powiatach i potrwa do 30 czerwca. Tytuły Złote Nożyce — Najpopularniejszy Gabinet Fryzjerski i Złota Maseczka — Najpopularniejszy Gabinet Kosmetyczny w powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Tytuły najpopularniejszych w województwie otrzymają salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

W całym województwie do tytułu Złota Maseczka zostało zgłoszonych 125 salonów, a do tytułu Złote Nożyce - 134 salony. Listy powiatowe są wciąż otwarte. Salony można zgłaszać do końca trwania plebiscytu.Głosować można wysyłając sms pod numer 7148 o treści go.zn.x (głosując na salon fryzjerski) lub go.zm.x (głosując na salon kosmetyczny). X to numer przypisany lokalowi z listy. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł brutto.

Lista kandydatur
Złote nożyce
Salon fryzjerski Bio-Way, Olsztyn, go.zn.1
Salon fryzjerski Fantazja, Olsztyn - go.zn.2
Tomasz Zimny - Profesjonalne Usługi Fryzjerskie, Olsztyn, go.zn.3
"Fryzjernia", Agnieszka Dutkowska, Olsztyn, go.zn.4
Guru Bio. Fryzjerstwo, Olsztyn, go.zn.5
Studio Fryzur i Urody "SHINE", Olsztyn, go.zn.6
FryzStyler, Olsztyn, go.zn.7
Salon Fryzjerski "Izabela", Olsztyn, go.zn.8
Salon Fryzjerski "Prestige", Olsztyn, go.zn.9

Złota maseczka
Driada-Day-Spa, Olsztyn, go.zm.1
Gabinet kosmetyczny Tatiana, Olsztyn, go.zm.2
Instytut urody Abacosun, Olsztyn, go.zm.3
Studio urody ,,Ecri", Olsztyn, go.zm.4
Twoje pazury — mobilne stylizacje, Olsztyn, go.zm.5
Salon Kosmetyczny KLUB PIĘKNA, Olsztyn, go.zm.6
Studio Urody Monelly, Olsztyn, go.zm.7
BELOVED BeautyPlace, Olsztyn, go.zm.8
Salon Urody New Visage, Olsztyn, go.zm.9
DOTYK Studio Urody , Olsztyn, go.zm.10
Gabinet Kosmetyczny Primavera, go.zm.11
Gabinet Zdrowia i Urody CLIVIA, Olsztyn, go.zm.12
Gabinet Kosmetyki Pielęgnacyjnej i Estetycznej Adrianna Elżbieta Dzietowiecka, Olsztyn, go.zm.13
Salon Bella - stylizacja paznokci, Biskupiec, go.zm.14Czekamy na kolejne zgłoszenia. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury z powiatu olsztyńskiego. Można je wysyłać e-mailem na adres: [b]wydawca@gazetaolsztynska.pl.[/b]

Laureatów zaprezentujemy 8 lipca na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej’’, Tygodnia w Olsztynie i Powiecie oraz na stronach internetowych.

Na laureatów w kategorii regionalnej czeka dodatkowa nagroda. Start up z Olsztyna Saloner.pl funduje trzem najlepszym salonom fryzjerskim i trzem salonom urody nagrodę w postaci półrocznego, bezpłatnego dostępu do internetowego systemu do obsługi salonu z dostępem do radia wolnym od opłat ZAIKS. Sponsor funduje też najlepszym salonom ubezpieczenie OC na kwotę 150 tys. zł na sześć miesięcy.


Głosowanie potrwa do 30 czerwca 2016 r. do godz. 23.59.

>>> Regulamin plebiscytu - kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages