Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Mały Książę i Mała Księżniczka. Kto stanie na podium w powiecie olsztyńskim?

2016-04-12 12:00:00 (ost. akt: 2016-05-24 22:04:30)

Jedenasta edycja naszego plebiscytu „Mały Książę, Mała Księżniczka” powoli dobiega końca. Głosowanie zakończy się 24 maja. Kto stanie na podium w powiecie olsztyńskim? Tego dowiemy się już niebawem. Przypominamy, że uczestniczące w plebiscycie dzieci powalczą też o tytuł "Gazety Olsztyńskiej".

Ale zanim to się stanie, przypomnijmy, jakie nagrody czekają na małych zwycięzców. Przede wszystkim, pewnie pierwsze w ich życiu, prawdziwe sesje zdjęciowe, robione przez profesjonalnych fotoreporterów. Na księżniczkę i księcia "Gazety Olsztyńskiej" czeka dodatkowa nagroda. Jest nią wyjątkowa impreza urodzinowa lub zabawa dla grupy przedszkolnej lub klasy, którą ufundowała firma Odjazdowe Imprezy z Kieźlin (https://www.facebook.com/Odjazdowe-Imprezy-489589761126304/?fref=ts).

Ale to nie wszystko. Zwycięzców czeka też sesja zdjęciowa w „Gazecie Olsztyńskiej”! Tych zwycięzców poznamy 5 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego w parku Kusocińskiego. Dlatego warto o te nagrody powalczyć! Bo udział w naszym plebiscycie, to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie.
Listy do głosowania:

ZASADY PLEBISCYTU
Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2016 trwa od 8 kwietnia do 24 maja. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów. W naszym plebiscycie mogą wziąć udział dzieci w wieku do 10 lat. Zgłaszać je mogą rodzice lub opiekunowie prawni.

Jak zgłosić dziecko?
Należy wysłać jego zdjęcie na adres e-mail: wydawca@gazetaolsztynska.pl . Zgłoszenie musi zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka, miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica (opiekuna), numer telefonu do kontaktu.

Głosowanie
Polega na wysyłaniu sms-ów o treści GO.MKA.X (dziewczynki) i GO.MKE.X (chłopcy) na numer 7148. Litera X oznacza numer dziecka. Koszt jednego sms-a to 1,23 z VAT.

Na zwycięzców czekają nagrody w postaci sesji zdjęciowych, a na Małą Księżniczkę i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej” czeka dodatkowo nagroda ufundowana przez firmę Odjazdowe Imprezy w Kieźlinach. Będzie to zorganizowanie niezapomnianych urodzin, imprezy dla klasy albo grupy z przedszkola na Łące w Kieźlinach. Ale uwaga, uwaga! Możliwe też będzie urządzenie wspaniałej zabawy w miejscu zamieszkania! Atrakcji będzie wiele: zabawa na dmuchańcach, poszukiwanie kości dinozaura, strzelanie z łuku, płukanie złota, tańce i śpiewanie przy gitarze przy ognisku.

Zwycięzców plebiscytu, Małego Księcia i Małą Księżniczkę, ucieszy z pewnością atrakcyjna nagroda. Będą mogli zaprosić do wspólnej zabawy swoją klasę (bądź grupę przedszkolną) i wyprawić na przykład urodziny, które zorganizuje firma Odjazdowe Imprezy z Kieźlin (https://www.facebook.com/Odjazdowe-Imprezy-489589761126304/?fref=ts). Dzieci na imprezie czeka moc atrakcji, m.in.: zabawa na dmuchańcach, poszukiwanie kości dinozaura, strzelanie z łuku, płukanie złota, tańce i śpiewanie przy gitarze przy ognisku, a także konkursy, gry i zabawy prowadzone przez animatorów. Ale to nie wszystkie nagrody. Dzieci, które wygrają plebiscyt, wezmą również udział w sesji zdjęciowej w ,,Gazecie Olsztyńskiej''!

Regulamin


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages