środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Najpopularniejsza OSP powiatu olsztyńskiego! Zagłosuj i Ty!

2016-03-11 00:03:13 (ost. akt: 2016-04-19 16:28:25)

Mimo że są ochotnikami, nie odstają od zawodowców. Są zawsze blisko ludzi i cieszą się wielkim zaufaniem. Jednostek ochotniczych straży pożarnych w powiecie jest 65 i wszystkie walczą w naszym plebiscycie na najpopularniejszą OSP.


Wszystkich ochotniczych straży pożarnych na Warmii i Mazurach jest 552. 177 z nich znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Niezależnie od tego, to właśnie OSP cieszą się wśród społeczności lokalnych największym zaufaniem. Dlaczego? Ponieważ nie tylko są pierwsi przy pożarach, ale i wypadkach, ratują życie ludzi i zwierząt także na wodzie, są obecni podczas akcji związanych z zagrożeniami chemicznymi i ekologicznymi. OSP działają także w zakresie sportu, edukacji i kultury. A tym samym integrują środowisko.

Głosować na jednostki można, wysyłając sms-y pod numer 7148 (koszt 1,23 zł z VAT za sms). Przypomnijmy, że głosowanie w naszym plebiscycie potrwa do 24 kwietnia. Wtedy poznamy najpopularniejsze jednostki w powiatach naszego regionu, a także dwie najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach. W tym drugim przypadku jednostki powalczą w dwóch kategoriach: Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym oraz Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która nie znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym.


Mateusz Przyborowski


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages