Sobota, 22 września 2018. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

W Olsztynie powstał lewoskręt w... prawo

2015-11-01 19:00:24 (ost. akt: 2015-11-01 16:56:42)

Autor zdjęcia: czytelnik

Pośpiech nie jest dobrym doradcą. Przekonali się o tym już nie raz pracownicy drogowi z Olsztyna.

Najpierw był "Grudziąc" teraz jest lewoskręt w prawo na ulicy Płoskiego na olsztyńskich Jarotach. Olsztyńscy drogowcy nie mają dobrej passy. Zdjęcie podesłał nam czytelnik, który przejeżdżał tamtędy, jadąc w kierunku al. Sikorskiego w piątek (30.10) po południu. Na zdjęciu widać nieprawidłowo przyklejoną strzałkę skrętu w lewo na reflektorze czerwonym. Czytelnik zapewnia, że tak samo zostało oznaczone światło zielone.

Kilka godzin później dostaliśmy podobne zdjęcie od czytelniczki.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (90) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Buzumba #1848587 | 31.1.*.* 2 lis 2015 23:42

  To jest nic, na ulicy Batorego przy starej biedronce nie mogli wstawić słupa ze światłem, bo im zabrakło to postawili semafor ze starego torowiska przy starej kotłowni z lokomotywowni tam gdzie była obrotnica. I nawet nie skrócili go, i jak za blisko staniecie, a nie macie szyberdachu nie widać wolna droga

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Pilsener #1848520 | 164.126.*.* 2 lis 2015 21:31

  Już z daleka widać, że światła są wadliwe - bo połączono sygnalizator ogólny (do jazdy we wszystkich kierunkach) z kierunkowym. Z tego co pamiętam z życia w Olsztynie takie sytuacje to norma: skręcam w lewo, zapala się zielone OGÓLNE, wjeżdżam więc powoli na skrzyżowanie, by przepuścić nadjeżdżających z naprzeciwka a tu szok! Oni mają CZERWONE! Oczywiście z tyłu na mnie trąbią, bo nie jadę choć mam zielone - a przecież wszędzie tak jest, że jak jest zielone ogólne, to samochody z naprzeciwka trzeba przepuścić i pieszych a jak zielone kierunkowe, to ma się absolutne pierwszeństwo. Skąd mam niby wiedzieć, że w Olsztynie jest inaczej? I z tego co tu czasem zaglądam, to nic a nic nie zmierza w Olsztynie ku normalności. Aż dziwne, że nie moderują komentarzy - wszak temat uderza w nasze ukochane władze. A co władcę złapią np. gdy jedzie na podwójnym to zaraz temat trzeba wyciszyć. Najczęściej tylko z komentarzy albo od znajomych można się dowiedzieć, co się w mieście naprawdę dzieje.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. taknie #1848424 | 88.156.*.* 2 lis 2015 19:29

  Jeśli ten plastik nie jest przyklejony to KTOKOLWIEK mógł go obrócić ręką, a jajcarzy u nas nie brakuje.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. olsztyniak #1848255 | 88.156.*.* 2 lis 2015 15:10

  Na skrzyżowaniu leonharda z pana tadka ( w stronę pstrowskiego) mamy prawoskręt w lewo :)

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. tewu #1848231 | 83.238.*.* 2 lis 2015 14:38

  Drodzy Redaktorzy z GO! Mamy już 2 listopada, kilka dni po zapowiadanym szumnie zakończeniu inwestycji tramwajowej. A tu na łamach żadnego artykułu z podsumowaniem w pocie czoła prowadzonych prac, napiętych terminach, walce z czyhającymi przeciwnościami, planami na dalszą świetlaną przyszłość? Czy może mieć to jakiś związek, że Dworcowa, Towarowa, rondo przy dworcu i wiele innych miejsc nadal "świeci" na pomarańczowo od robotników, którzy tylko kosmetycznie doszlifowują oczom gawiedzi ukazujący się ideał....szczególnie jeśli chodzi o nadzór ze strony Miasta i Pana Prezydenta? Drodzy Redaktorzy! To świętujemy czy jest jednak może warto zadać kilka pytań Panu Prezydentowi?

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (90)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages