Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Stempelki zdobyły puchar Walczaka w turnieju siatkówki plażowej

2015-07-12 14:31:58 (ost. akt: 2015-07-12 15:12:58)

Autor zdjęcia: mat.KWP w Olsztynie

I Wojewódzki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie już za nami. Stempelki meczem finałowym przypieczętowały swoje zwycięstwo. Puchar trafił do funkcjonariuszek Straży Granicznej.

12 kobiecych duetów: z Sądu Rejonowego w Olsztynie, Sądu Okręgowego w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, olsztyńskiego Oddziału TVP, Komendy Powiatowej Policji w Iławie, z Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie oraz olsztyńskiej Straży Miejskiej stanęło w szranki o puchar nsp. Marka Walczaka. Zawody zaczęły się w piątek o godzinie 10.00, z powodu kiepskiej pogody grę przeniesiono z boisk przy plaży do obiektu sportowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ul. Olimpijskiej.

Były dyskusje z sędziami, nawet jedna żółta kartka, a także przerwy techniczne na omówienie strategii. Kibice mogli zobaczyć pełne poświęcenia akcje, mocne serwisy, wysokie odbicia, skuteczne bloki i silne ściny. Walka o każdy punkt nie przeszkadzała zawodniczkom świetnie się bawić, czy biegać po boisku tanecznym krokiem.

Ostatecznie po zaciętym meczu finałowym między policyjną drużyną Top Secret z Olsztyna i Stempelkami ze Straży Granicznej z oddziału w Kętrzynie zwycięstwo odniosły strażniczki - Sylwia Skowrońska i Magdalena Fijoł. Ostatnia odebrała także tytuł Najbardziej Wszechstronnej Zawodniczki Turnieju.

To w ich ręce trafiło najważniejsze trofeum. Insp. Marek Walczak, podsumowując turniej, podziękował paniom za świetną zabawę, rywalizację i zaprosił siatkarki na kolejne zawody, już za rok.
Źródło: mat. KWP w Olsztynie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mega #1774187 | 89.228.*.* 12 lip 2015 15:08

    Ładne, sympatyczne dziewczyny.

    Ocena komentarza: warty uwagi (15) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages