Czwartek, 21 lutego 2019. Imieniny Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszym Gimnazjum i XI LO

2014-10-22 08:51:51 (ost. akt: 2014-10-22 08:52:23)

Autor zdjęcia: Ewa Barańska

14 październik - Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela. Jak co roku każdy nauczyciel oraz inny pracownicy szkoły obchodzą swoje święto. Uroczystości z okazji tego dnia nie zabrakło również przy Kołobrzeskiej 9.

Co roku w naszym gimnazjum, pod nadzorem pań Beaty Otolińskiej oraz Anny Skrzypkowskiej - opiekunek Samorządu Uczniowskiego - grupa uczniów z naszej szkoły przygotowała dla uczczenia tego dnia muzyczne show.

Przygotowania ruszyły już na początku września, gdyż zebranie tak licznej, bo aż dwudziestoosobowej grupy oraz przygotowanie ich do wystąpienia, było dla opiekunek nie lada wyzwaniem. Pod nadzorem nauczyciela muzyki – pana Piotra Złotkowskiego ̶ uczniowie przez cały miesiąc przygotowywali się, aby wywrzeć na gronie pedagogicznym jak największe wrażenie i jak najbardziej uhonorować ich trud wkładany w edukację i wychowanie wszystkich uczniów naszej szkoły.

Pozwolono wieść prym naszym najmłodszym koleżankom i kolegom, którzy w tym roku dopiero przyszli do gimnazjum, aby mogli pokazać się przed szerszą publicznością, lecz wśród artystów nie zabrakło również i uczniów naszego XI Liceum Ogólnokształcącego.

Tradycyjnie między występami, nie zabrakło również życzeń skierowanych do naszych nauczycieli oraz innych pracowników szkoły, składanych przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego naszego gimnazjum i liceum. W trakcie wystąpienia licealistów został ogłoszony również zwycięzca plebiscytu „Super Belfer”- została nim pani Ewelina Rynko, która na co dzień uczy w naszej szkole biologii.Po apelu miałem przyjemność porozmawiać z niektórymi nauczycielami, wszyscy zgodnie stwierdzili, iż obchody Dnia Nauczyciela w tym roku wypadły bardzo dobrze, a nasi muzycy pokazali się z najlepszej strony.

Kewin Lewicki IIIg G3


Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: sp311olsztyn

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages