środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Pierwsze urodziny latarników z Olsztyna

2013-10-21 21:34:42 (ost. akt: 2014-06-05 08:59:19)

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Wysyłania e-maili, robienie zakupów przez Internet, bankowość elektroniczna ale również korzystanie serwisów społecznościowych i komunikatorów oraz wiele innych – to umiejętności które przestały być obce osobom uczestniczącym w zajęciach prowadzonych przez Latarników Polski Cyfrowej.

W październiku 2012 roku odbyły się pierwsze zajęcia prowadzone przez Latarników Polski Cyfrowej w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Olsztynie. Od tego czasu przeprowadzono ponad dwieście spotkań, w których wzięło udział ok. 2500 tysiąca osób w wieku 50+. W czasie zajęć Latarnicy wskazując na korzyści wynikające z bycia internautą zachęcali seniorów do zrobienia pierwszego kroku w cyfrowym świecie.

25 października odbędą się pierwsze urodziny Latarników Polski Cyfrowej w Olsztynie. Latarnicy zapraszają więc wszystkich, którzy wzięli już udział w organizowanych zajęciach oraz tych, którzy chcieliby odkryć dopiero cyfrowy świat. Spotkanie będzie również doskonałą okazją by przekonać się, że Internet to nie tylko źródło wiedzy ale też dobrej zabawy. Spotkanie uświetni występ chóru TĘCZA.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages