Niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Eranova: pierwsze spełnione marzenia

2013-06-28 11:10:56 (ost. akt: 2013-07-01 12:11:25) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Miejsce Kreatywnej Aktywności Eranova otworzyła drzwi na cały tydzień. Przez ten czas można się było przekonać, że to miejsce wyjątkowe pod każdym względem.

Wśród odwiedzających spotkaliśmy Dorotę Jamiołkowską, która odwiedziła Eranova już po raz drugi. — Tak nam się z mężem spodobało na otwarciu, że teraz postanowiliśmy przyprowadzić tu nasze dzieci — uśmiecha się zadowolona mama. — A sama już zdążyłam zapisać się na kurs kulinariów włoskich.

W równie interesujące wydarzenia obfitowały kolejne dni. Na przykład w środę, kiedy zajęcia taneczne i fitness przeplatały się z zajęciami dla całych rodzin, warsztatami hobby oraz blokami animacyjnymi dla dzieci. Z ostatniej propozycji skorzystał Radosław Rybak, pozostawiając syna Aleksandra pod opieką profesjonalnych animatorów. — Proszę spojrzeć, Olek aż nie chce stąd wyjść. Mogłem go spokojnie zostawić, a on kompletnie nie odczuł mojego braku — chwali pan Radosław.

Kiedy przyglądaliśmy się trwającym zajęciom, naszą uwagę zwróciły dwie panie rozmawiające przy eleganckim stole. — To nasz konsultant ślubny z przyszłą panną młodą — podpowiedziała nam recepcjonistka.

Kim jest konsultant ślubny? — Zajmuję się wszystkim, co spoczywa na barkach pary młodej: przygotowaniem wesela i ceremonii zaślubin od A do Z — odpowiada Monika Śliwa, konsultant ślubny w Eranova. Mając określony budżet, pani Monika zajmie się każdą sprawą. Począwszy od menu, przez wystrój, tematykę, kwiaty, obrączki, suknie, umieszczenie gości w hotelu... A do tego Eranova dysponuje jedyną w Olsztynie prawdziwą salą balową. Dzięki systemowi przesuwanych ścian może się tu odbyć zarówno kameralne, jak i duże wesele. Sala może pomieścić nawet do 300 osób.

Wszystkich szczegółów będzie się można dowiedzieć w dniu otwartym w niedzielę, 30 czerwca, w godz. 11-18. Adres — al. Obrońców Tobruku 3. Do dyspozycji gości będzie Konsultant Ślubny oraz szef kuchni Era Smaku.

>>> Szczegóły na stronie eranova.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages