Piątek, 9 października 2015. Imieniny Arnolda, Ludwika, Sybili

Gowin zakończył wizytę w Olsztynie

2012-10-18 18:35:27 (ost. akt: 2012-10-18 18:41:36)
Jarosław Gowin był w Olsztynie przez dwa dni. Spotkał się m.in. ze studentami, licealistami i sędziami.

Jarosław Gowin był w Olsztynie przez dwa dni. Spotkał się m.in. ze studentami, licealistami i sędziami.

Autor: Wojciech Benedyktowicz

Jarosław Gowin był w Olsztynie przez dwa dni. Spotkał się m.in. ze studentami, licealistami i sędziami.

Gowin spotkał się ze studentami. "Deregulacja jest też dla was"

— Po tym spotkaniu sędziowie dostrzegli, że w moim postępowaniu przy reorganizacji sądów kryje się autentyczna troska o ich funkcjonowanie — mówił wczoraj Jarosław Gowin. — Ale przede wszystkim do Olsztyna przyjechałem na zaproszenie poseł Lidii Staroń. Uważam Lidkę za jednego z najlepszych posłów. Szalenie cenię ją za odwagę, determinację i skuteczność — podkreślał.

Zapowiedział też poparcie nowelizacji kilku ustaw przygotowanych przez Lidię Staroń, m.in. o komornikach, postępowaniu upadłościowym i kodeksu postępowania karnego.

Czy Jarosław Gowin jest członkiem tajemniczej organizacji Opus Dei? — To zaszczyt — mówi. Wywiad z ministrem sprawiedliwości w sobotę w „Gazecie Olsztyńskiej”.


mk
Dostęp do Reportera, ciekawych wywiadów, obszernych reportaży oraz 40 innych czołowych portali w Polsce. Dołącz do czytelników ceniących dobrą informacje. Zarejestruj się w PIANO już teraz KLIKNIJ TUTAJ

Kto jest Kim - Kto.wm.pl

Lidia Staroń

Ocena: 35.71% (56 głosów)

Komentarze 11 pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

 1. I #854205 | 83.9.*.* 19 paź 2012 21:24

  Na spotkaniu w Urzędzie Wojewódzkim przekazaliśmy ministrowi Gowin dokumenty.Każdy uczestnik spotkania otrzymał"Apel do posłów na Sejm RP" od członków SM z całej Polski zorganizowanymi w formę OGÓLNOPOLSKIEGO RUCHU SPOŁECZNEGO na RZECZ EUROPEIZACJI POLSKICH SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWYCH i skupionego wokół witryny internetowej temidacontrasm.info oraz stanowisko członków SM w sprawie nowelizacji Ustaw spółdzielczych w 2012r. inicjatywy"Nic o nas bez nas".Nasz apel został wysłany do każdego posła RP.Rozdałam 300 szt."Wejdź na stronę internetową i podpisz www.petycjeonline.com/apel_do_posow_na_s ejm_rp oraz temidacontrasm.info O TAKICH SPRAWACH W OLSZTYNIE CISZA.

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. I #854173 | 83.9.*.* 19 paź 2012 20:55

  Na spotkaniu ministra Gowina i Pani poseł L.Staroń w Urzędzie Wojewódzkim 18.10.12r.ze spółdzielcami w olsztyńskiej prasie CISZA.Nowa ustawa zakłada kaganiec złym prezesom i sitwie - jazgot (odrywanych od darmowego koryta) dopiero się zacznie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. zet #853919 | 83.11.*.* 19 paź 2012 16:56

  Staroń to kompromitacja o Pan Minister zapomniał już, że Pani Staroń była zawieszona w prawach członka PO po tym, jak zaangażowała się w zmiany ustawy spółdzielczej tak, aby wykupić za złotówkę lokale użytkowe które wynajmowała od spółdzielni - o jej prywatnej (przegranej zresztą) wojnie z Prezesem Procykiem nie wspomnę - jeśli takie poselskie orły są idolami Ministra Sprawiedliwości RP, który jeszcze ma czelność ogłaszać to publicznie, to rzeczywiście czas na zmiany!

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Obiektyw #853475 | 83.9.*.* 19 paź 2012 10:30

   Spotkanie odbyło się i padła bardzo niepomyślna całemu proprezesowskiemu lobby informacja. Minister Gowin wyraził swe całkowite poparcie projektu ustawy o SM.Poinformował także ,iż projekt ten i działania posłanki popiera też premier Tusk. Ostatnie opinie prawne w sprawie projektu są pozytywne i będzie on procedowany.Przedstawiciele spółdzielzcej czapy opuścili zniesmaczeni tym faktem salę urzędu. Zapewne już jutro zacznie się ujadanie na posłankę i ministra bo ciepluśkie i profitowe posadki preziów SM zaczynają coraz bardziej śmierdzieć.

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Ogłoszenie. #853464 | 83.9.*.* 19 paź 2012 10:23

   Dzisiaj, tj. 18 października w sali nr 52 Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie o godz. 17.oo odbędzie się spotkanie otwarte z Ministrem Gowinem i Posłanką Staroń na tematy spółdzielcze /zmiany ustawowe?/. Zapraszamy członków spóldzielni mieszkaniowych. Warto przyjść i przedstawić główne problemy doskonale Wam znane.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   Pokaż wszystkie komentarze (11)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages